Wpis z mikrobloga

Napisałam post o blokadzie mapy google przedstawiające zmiany na froncie. A wy zaczeliście od razu pieprzyć o onucach i rosyjskim IP.
Po roku wojny dalej nie odzyskaliście równowagi psychicznej i dajecie sobie wcisnąć każdy kit?
Mapa nie działa, bo nie działa. Na #!$%@? drążyc temat. To jest wolne, myślące zachodnie społeczeństwo.
Mniej wiemy? To dobrze. Zeleński na pewno wam powie prawdę XD Jak wam powie, że sa już na Krymie to będziecie łykać jak pelikany.
Nawet mi was nie żal.
Co do mnie - nie wierze ani w rosyjskie źródła, ani ukraińskie. Cały czas sprzedają te swoje propagandowe gówno.

#rosja #wojna #ukraina
  • 46
@xeeeeeeenu: no ale czego nie rozumisz: zablokowanie mapy google to wina ukrainskiej propagandy, a to, ze nie jest zablokowana i nie chodzilo typiarze o mapy google to tez jest wina ukrainskiej propagandy. Jak jutro bedzie deszcz to tez bedzie wina ukrainskiej propagandy, musisz do tego tylko podejsc na chlodno i wylonczyc telewizor.
Nie ważne czy piszesz prawdę, ważne czy piszesz dobrze o ukraińcach. Jak piszesz źle, nawet jeśli to prawda to, w najlepszym razie, jesteś "ruską onucą". To oczywiste.
Jak piszesz dobrze, nawet jeśli to nieprawda to jesteś hieroj.
Nihil novi.
@Kempes: bo to 77 na końcu nicka jest od wyniku testu IQ xD

Iloraz inteligencji (IQ) klasyfikowano według następującej punktacji: > 130 – inteligencja bardzo wysoka, 120–129 – wysoka, 110–119 – powyżej przeciętnej, 90–109 – przeciętna, 80–89 – poniżej przeciętnej,
70–79 – pogranicze upośledzenia, < 69 – upośledzenie umysłowe.