Wpis z mikrobloga

PORADNIK JAK ZOSTAĆ PRAWICZKIEM 30 LVL (SPRAWDZONE I POTWIERDZONE!!!)

1. Nie wchodź w żadne interakcje z kobietami. Nawet jeśli są w Twoim zespole (grupie na uczelni / w pracy). Nie podejmuj żadnych działań i nigdy nie rób pierwszego kroku do rozpoczęcia rozmowy, siedź w miejscu 8 godzin i komunikuj się tylko w temacie pracy / nauki.

2. Nie wychodzić nigdzie poza uczelnię / pracę i sklep. Po powrocie do domu nic nie rób, tylko siedź przy komputerze, albo patrz w sufit.

3. Nie interesuj się niczym związanym z interakcjami społecznymi. Od tej pory twoje zainteresowania to gry komputerowe, filmy, muzyka, anime, programowanie, anonimowe fora dla debili.

4. Bądź twardym autystą i nie próbuj na własną rękę zacząć poznawać dziewczyn. Nie chodź w zatłoczone miejsca, gdzie są dziewczyny i kobiety, nie rejestruj się w aplikacjach randkowych, nie przychodź na żadne imprezy nawet jak cię zapraszają.

5. Nie dbaj o siebie. Codziennie zapominaj umyć zęby, uczesać włosy, noś przepocone ubrania i noś ten sam T-shirt przez 2-3 dni, bierz prysznic mniej niż 3 razy w tygodniu, nie używaj wody kolońskiej, kupuj i noś źle dobrane ubrania o wyblakłych kolorach.

6. Jak coś to wszystko jest normalnie, nie ma potrzeby próbować czegoś zmieniać. W końcu jak mówią psycholoszki to trzeba zaakceptować siebie takim, jakim się jest, prawda? :) Od teraz twój krąg towarzyski to 2-3 znajomych, tacy sami podludzie jak ty jak ty i ewentualnie twoja mamełe.

#blackpill #p0lka #rozowepaski #zwiazki #przegryw #tinder #seks
Pobierz positivementalattitude - PORADNIK JAK ZOSTAĆ PRAWICZKIEM 30 LVL (SPRAWDZONE I POTWIER...
źródło: animepro
  • 38
@positive_mental_attitude: Wystarczy mieć zainteresowania, duże chęci i ambicje zeby gdzieś wychodzić , poznawac ludzi itp. ale:

- jesteś nieśmiały
- nie masz luźnej gadki na żywo, zeby prowadzić rozmowy w ktorej dwie osoby czują sie swobodnie, aby mozna bylo kogos łatwo poznać
- chcesz wychodzć na imprezy lub jakiekolwiek miejsca gdzie mozna poznawac nowych ludzi, ale nie masz z kim
- mieszkać na wsi lub w malym mieście

To potrafi wszystko
mając znajomych i zagadując do lasek


@Anaheim: no dlatego napisałem introwertyk xd pokaż mi introwertyka który ma grono znajomych i zagaduje do lasek xd Prawda jest taka że jak się jest introwertykiem to trzeba liczyć na jakiś fartowny przypadek albo na to że laska sama się nami zainteresuje i "pomoże" w podrywie. Ale tutaj wróć do punktu pierwszego - nie bądź brzydki (a brzydki w tych czasach to od 6 w
@positive_mental_attitude: co za wysryw, robię większośc rzeczy z tej listy i dalej prawik jestem. Ty i tobie podobni myslicie, że każdy przegryw to siedzi w piwnicy i nic przez lata nie robi, a to nie prawda bo wiele przegrywów normalnie funkcjonuje w społeczeństwie, pracują, studiują chodza na siłownie, basen, rower itp. Ale są brzydcy lub/i mało dynamiczni, lub też dodatkowo żyją w polsce powiatowej gdzie jest niedobór kobiet
@De_Fault: brzydki a 5-6/10 to całkiem inne pojęcia. Introwertyk to też nie jest osoba, która jest #!$%@? mentalnie i nie potrafi z ludźmi rozmawiać. Natomiast jest to już etap, na którym szczęście i większy wysiłek w poznanie kogoś gra istotną rolę.
nie rejestruj się w aplikacjach randkowych


@positive_mental_attitude: Ale to jest akurat dobra rada. Nawet jeśli można się spierać jak ważną częścią składową męskiej atrakcyjności jest wygląd i w związku z tym czy jest sens konkurować w środowisku w którym tylko on się liczy - portale i aplikacje randkowe są zdominowane przez mężczyzn (według jednego z badań na tinderze w Europie w stosunku nawet 9:1). Zbyt duża konkurencja, nie ma sensu tracić
@positive_mental_attitude: 31 letni prawiczek here, więc się odniose

Nie wchodź w żadne interakcje z kobietami


Ja wchodziłem w interakcję cały czas i nie miałem z tym problemu, nie wstydzę się kobiet itd. Zawsze miałem zazwyczaj z nimi dobre relacje

Nie wychodzić nigdzie poza uczelnię / pracę i sklep


Fakt, ja nie wychodziłem, bo nie miałem z kim później. A wcześniej zdarzały się pojedyncze przypadki, jakiś koncert itd. Ale jak się znajomości