Wpis z mikrobloga

@B12477: ot wykorzystuje swoją odrobinę lepszą cygańską sytuację, tam dalej praca człowieka jest nic nie warta. Rzuci po 5$ na głowę i elo a przy okazji ma materiał na pół gniota do poniżania ludzi bo i tak niema jak tego zweryfikować. Wiecie to jest aż nieprawdopodobne, że dosłownie wszyscy, serwisańci, sprzątaczki, ślusarze, sprzedawcy w sklepie, podawacze dań, ludzie sprzedający bilety, biedni teściowie, biedna siostra, plantatorka kukurydzy robią źle, prócz klapa który
@Moczymorda77: to już raczej stracony przypadek. Podobnie jak w programach TV typu "Gliny", pijany chłop leje kobietę z dzieckiem, a jak przyjeżdża policja i go chcą zabrać do pierdla to są płacze, że "on mnie przecież kocha". Tam chyba musieliby przyjechać rodzice z kilkoma amigos, żeby zabrać Twaroga oraz Cukrową, a jak Klapkers protestuje to poszczuć go lokalsami z policji, którzy nie będą się z nim patyczkować. Może dlatego Klapek tak
bo ten cygan pracy się boi jak ognia,


@Koner1391: to mi podsunęło pewną myśl. Czy jakby nagle wysypały się subtelne komentarze w stylu "ale często te streamy wrzucasz, mi by się nie chciało tyle robić, jeździć i nagrywać", albo "jak wygląda Twoja PRACA youtubera? Długo trwa rendering ma twoim PC?" itp, to gapcio przestałby wrzucać filmy bo by mu się odechciało?xD