Wpis z mikrobloga

Można napisać milion artykułów o tym, że piękno jest w każdym rozmiarze, nagrać tysiąc filmów o tym, że bycie otyłym jest fajne, modne i atrakcyjne, zrobić sto seriali o tym, jak otyłość nie definiuje naszego piękna czy zdrowia, ale wystarczy, że otyła kobieta zobaczy jedno zdjęcie koleżanki, która ma płaski brzuch, smukłe nogi, zgrabne pośladki oraz wcięcie w talii i cała ta chora propaganda traci jakąkolwiek moc.

#bekazgrubasow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zdrowie
#uroda #nadwaga #otylosc #medycyna
Pobierz
źródło: obese-men-women-looking-slim-lady-passing-jealous-fit-shape-stock-photo-man-woman-142211906
  • 35
@AAAAAPsik: Nie, jest po to aby zniszczyć podstawową jednostkę społeczną jaką jest "zdrowa, pełna rodzina".

Jeśli będziemy prać mózgi młodym kobietom, że otyłość jest super, fajna, seksy i podniecająca to więcej młodych kobiet będzie otyłych oraz mniej będzie próbowało schudnąć.

Raz, że otyłość jest seksualnie odpychająca i tylko osobom chorym psychicznie podobają się osoby otyłe a dwa - im większa waga, tym mniejsza płodność.

Każda ulana Juleczka to 1 potencjalna żona
@wqeqwfsafasdfasd: od zawsze byłam dosyć szczupła, nie stosowałam żadnej diety, ale tez nie ćwiczyłam. Po prostu zwykła szczupła sylwetka. Dopiero od stycznia chodzę na siłkę. Nigdy w życiu nie skomentowałam do kogoś wagi. A zawsze sama największy hejt dostawałam od osób plus size, które próbowały stosować dietę i ćwiczyć, ale jakoś im nie wychodziło. Poszłam kiedyś na paznokcie i kosmetyczka z klientką urządziły sobie na mnie lincz, ze jestem tak szczupła,
@wqeqwfsafasdfasd: grubi w większości przypadków są chorzy na lenistwo. Mniej żreć i więcej się ruszać naprawdę nie jest droga i niemożliwa opcja na schudnięcie. Tylko trzeba chcieć. A jak się nie chce to problemu szuka się wszędzie tylko nie w sobie.
  • 0
@wqeqwfsafasdfasd: jest wrecz odwrotnie xD
To nie korporacje tworzą trendy tylko dopasowują się pod społeczeństwo.
Społeczeństwo tyje to reklamy będą skierowane i do otyłych osób
@wqeqwfsafasdfasd tymczasem #zdrowakobita enjoyer ( ͡ ͜ʖ ͡)

(nie piszę o BBW, ale lekka nadwaga, brzuszek, większe uda, proporcjonalne, jędrne ciało wielu osobom się podoba ( ͡º ͜ʖ͡º) inny typ, prawdopodobnie, który masz na myśli, jest dla mnie aseksualny)
@wqeqwfsafasdfasd: jak miałam w pewnym momencie spora niedowagę, która już na szczęście jest marginalna, to koleżanki zasłaniały się „troska” i co potrafiły mi mówić? A no, ze CHŁOP NIE PIEMS NA KOŚCI NIE LECI (moje ulubione), ze nie mam dupy i żaden chłop mnie nie będzie chciał, ze wyglądam jakbym miała raka itp. Dosłownie, słyszałam to dzień w dzień. Raz, jak moja była wspolokatorka, która była sporo plus size, kolejny raz
@Britney16 oczywiście że tak jest. jak kiedyś byłem mega szczupły to mi ludzie gadali, że chudy, żebym coś zjadł. jak się pytałem ile razy powiedzieli komuś grubemu, żeby tyle nie żarł, bo to prowadzi do wielu chorób (miażdżyca, choroby serca, problemy ze stawami) to nagle japa cicho
Poszłam kiedyś na paznokcie i kosmetyczka z klientką urządziły sobie na mnie lincz, ze jestem tak szczupła, że żaden chłopak nie będzie mnie chciał, że na kości nikt nie poleci i wgl.


@Britney16: potwierdzam, byłem tymi paznkociami.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@wqeqwfsafasdfasd: xd bicie piany w necie o innych zamiast zająć się własną psychiką. Jeśli ktoś w wieku nastu lat ma dziesiąt kg nadwagi to znaczy że od malego w, rodzinie miał niewłaściwe nawyki żywieniowe plus być może skłonności do pewnych chorób. I w ciągu kilku dni tego nie zmieni.

Ciekawe ile osób które są tak wrażliwe na wagę innych pali fajki, wapuje albo nadużywa energetykow o innych uzywkach nje wspominając.

No