Wpis z mikrobloga

@jdm28: uuu ciekawe dlaczego. czyzby troska o robali czy strach przed ewentualnymi konsekwencjami? na co i tak juz za pozno. no nic, milo bylo ale w sumie i tak juz jakis czas temu sie skonczylo
@patek66: No mi nie musisz tego tłumaczyć, wiadomo, że chlać będą i tak, podejrzewam po prostu, że ktoś tam się boi, że jak coś im się stanie to będzie za to odpowiadać
@Kajzer12: @don-zwierz ostatnio na tym discordzie była dyskusja na temat tego jeśli coś się stanie kto będzie ewentualnie odpowiadał jeśli rodzina chciałby wyciągnąć konsekwencje. Tam ludzie normalnie pisali, ze tucznik xD niektórzy to są odklejeni. Prawda jest taka, ze jakby takie coś się wydarzyło to pierwszymi osobami pociągniętymi do odpowiedzialności byłyby osoby, które miały dostęp do komputera Maria, donejtow no i ten gość, który tam przychodził.
@duzeelobenc: alez oczywiscie ze "operatorzy" tych strimow sa najbardziej odpowiedzialni. jeszcze gosciu lazil tam i sie lansowal z odkryta twarza oraz obnosil sie z zielskiem ktorym chcial czestowac aktorow xd pewnie zadzialala tez ostatnia plotka ze policja wpadla i zabrala komputer ale tak to jest jak zabieraja sie za to nieodpowiedzialni ludzie. na samym discordzie ile kwiatkow z ich dzialanosci mozna znalezc ( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo
@don-zwierz: po prostu się pewnie przestraszyli, nie ma na dobra sprawę w tym nic dziwnego. Nawet jakby im nic prawnie nie zrobili to kto by chciał mieć pośrednio na sumieniu dwóch ludzi? Lepiej się odciąć, chlac oni i tak będą ale na wlasna rękę.
@duzeelobenc: nie no jasne ze lepiej sie odciac aczkolwiek ja bym sie nigdy w takie cos nie bawil bez wzgledu na wszystko. za duze ryzyko. a i fakt ze sama swiadomosc ze ktos umarl a ja bym w tym maczal palce nie pozwolilaby normalnie funkcjonowac. tak czy siak i tak dlugo to trwalo.