Wpis z mikrobloga

@worldmaster: Nie ma szans, żeby kupić hard enduro za 3k. Cos w miarę ok z 2002-05 roku kupisz do 10k. Chyba ze full crossa to za 8k da sie wyrwać 2007-08 rok. Mozesz celować w Np dt 125. Nie jest to demon prędkości, ale na początku z terenem starczy
@worldmaster: Mam tylko pytanie, masz jakiekolwiek doświadczenie z motocyklami? Jeżeli to pierwsze moto, to zawsze możesz na razie kupić jakiś używany skuter (jeśli masz 18stkę, bo prawka nie opłaca się robić), i w międzyczasie zrobić prawko na moto. Później sprzedać skuter i kupić coś poważniejszego, jakąś 125, czy może 250. Ja się tu za bardzo nie wypowiem, ponieważ śmigam tylko po torze, więc z asfaltem nie mam do czynienia.
@botanicFTS: to juz na rozrusznik nie ? a jest kopniak ? z exc jak wyjezdzamy na dlugie wypady przez głęboką wodę to czesto sa problemy z elektroniką, myslalem zeby zamienic swojego kata na nowszy rocznik 450 SX-F z 2012, jednak ten rozrusznik mnie przeraził :(

@Xaarkes2: kolce faktycznie przydaja sie na lodzie i twardym sniegu, na głębokim sniegu nic nie pomaga najzwyklej sie zakopuje przykład jak na zdjęciu, do takiego