Wpis z mikrobloga

Ponieważ pojawiły się pojedyncze głosy, że obecny sposób prezentowania wideo na stronie znaleziska wymaga poprawy, chcielibyśmy zasięgnąć Waszej opinii. Do wyboru są zatem dwie wersje:

1. Wideo pod opisem znaleziska

Przemawia za tym to, że na niskiej rozdzielczości widać od razu jakie znalezisko oglądamy. Widzimy autora i liczbę głosów.

zrzut ekranu z wersją 1

2. Wideo na samej górze (wersja obecna)

Tutaj mamy wszystkie informacje o znalezisku w jednym miejscu, nie przecina ich pasek z filmem. A i sam materiał wideo jest dobrze wyeksponowany.

zrzut ekranu z wersją 2

Czekamy na Wasze opinie albo po prostu głosy z numerem preferowanej opcji.
  • 26
  • Odpowiedz
@dstranz: A, skoro jesteś to offtopem zgłoszę błąd: kliknięcie na opcję znajdującą się w okienku "Mój wykop" po prawej "Wszystkie -> Obserwowane znaleziska" powoduje zrzucenie alertu "Błąd", po którym cały serwis nie działa. pomaga tylko chamskie wylogowanie się przez usunięcie ciasteczek.
  • Odpowiedz
Również jestem za wersją nr 1, próbowałem się przyzwyczaić do nowej wersji, ale nie szło ;) Jak to mówią lepsze wrogiem dobrego :P
  • Odpowiedz
@dstranz: A ja bym tak prosił by mikroblog z prawicy był statyczny, a nie stare wpisy pojawiały się u samej góry gdy ktoś z obserwowanych odświeży wątek :( albo dać opcje wyboru jak kto woli:)
  • Odpowiedz
@dstranz: No tak na logikę to się zgadza, ale nikt nie powiedział że jestem normalny i odkąd pojawiła się wersja że można sobie ten paseczek powiększyć do 10 wpisów na stronie to wolałbym żeby było statycznie i sam sobie wracać do wątku który chcę, a teraz to mi wszystko miesza zmienia i wogólę, ale ok zaakceptuję jak jest trudno :(
  • Odpowiedz