Wpis z mikrobloga

PIS zdobył władzę, bo PO była #!$%@?, wyprzedawała majątek państwowy i niedotrzymywali wyborczych obietnic.

Teraz opozycja zdobędzie władzę, bo PIS jest #!$%@?, wyprzedaje majątek państwowy, resztą spółek #!$%@? Polaków, żeby mieć hajs na dotrzymywanie durnych obietnic wyborczych.

I tak się jakoś żyje w tej Polsce, ale nie sądzę, żeby to z naszego kraju wypłynęły jakieś naukowe przełomy lub tu urodził się światowy lider.
Jesteśmy skazani na bycie światowym średniakiem. #polityka
  • 6
@ChomikTwardyposlad: Chyba Ty mordo jesteś skazany na bycie średniakiem, jeżeli swoje ambicje spłycasz do tego poziomu i sam klasyfikujesz się świadomie wraz z resztą motłochu no to okej, nie moja sprawa
z fartem
to zostań tym liderem a nie zrzucasz na wszystkich innych winę


@mecenassrenas: w swoim mikro środowisku jestem. Mam jak Holownia iść do polityki i otoczyć się spadochroniarzami z innych partii?
Jak ktoś #!$%@? leje asfalt na drodze, to mam zostać drogowcem? Jak dla piłkarzy sukcesem jest „zwycięski remis”, to mam zostać trenerem?
Nie znam się na tym. Mogę tylko głosować, ale podczas głosowania czuję się jakbym grał w trzy kubki z
jeżeli swoje ambicje spłycasz do tego poziomu


@Hissis: skąd wziąłeś w tej opowieści moje ambicje? Ja robię swoje, pracuję, płacę podatki, pomagam tłuc Rosjan, żeby byli jak najdalej od moich przyszłych dzieci.

Edukacja w PL leży, nauczycielki zarabiają tyle co kasjerki w biedrze, uniwersytety to siedlisko starych dziadów, tyle dobrze, że jakiś sprzęt nowoczesny pojawia się w wojsku, no ale wojskiem dowodzą ludzie, a nad wojskiem znowu są politycy.
Wojny wygrywa