Wpis z mikrobloga

@sjs a #!$%@? mnie obchodzi początek. Mają od parunastu lat Guardiolę, którego pozycja mimo porażek w Europie była niezagrożona. Tymczasem PSG zmienia trenerów jak rękawiczki.
@Merdarion_PL: heh, wybacz, czasem zdarzy mi sie obejrzeć top bramki z ekstraklasy - ale serio, czasem są cudowne! Bez cienia sarkazmu.

Bardziej jestem sfrustrowanym kibicem Interu - teraz putain tak niewiele brakło, a kibicowanie Interowi to udręka. Zaznaczam, ze pamietam czasy najlepszego piłkarza w historii czyli r9.

Możesz sie w tej kwestii ze mną nie zgodzić - mam to gdzieś.

On serio był najlepszy :)
@sjs no rozumiem frustrację, ja też byłem zdenerwowany jak Roma #!$%@?ła finał z Sevillą, nauczony jednak, że gniew tego rodzaju i dostęp do internetu nie idą dobrze w parze dałem sobie czas ochłonąć. Trzymaj się, jeszcze Inter sobie pogra w finale nie raz.
@sjs tak, trzymam za nich kciuki od wtedy kiedy w ogóle się zacząłem piłką interesować, a tak aktywnie mecze oglądam od jakoś 3 lat. (wcześniej ani kasa, ani internet że tak to ujmę nie pozwalały za bardzo).

Przy Romie byłem zawiedziony bo skład obecny to oprócz Dybali to się do tarcia chrzanu nadaje, a nie by grać w finale LE ale Mourinho wyciąga z nich 300% ( ͡º ͜ʖ͡
Aj to sorki, nie widziałem. Wiesz, ja ze względu na lata 08-10 jestem totalnym fanatykiem Jose ;) jak każdy kibic Interu.

Ale nie powiem, jestem zafascynowany związkiem Jose z kibicami Romy, tak samo np prezentacja Dybali #!$%@? mnje na łopatki, oglądałem to kilkanaście razy pod rząd - cudo! I trochę zazdrość, ze tam nie mieszkam i tego nie czuje.

Został mi jedynie los nieszczęsnego kibica Interu - #!$%@? Ronaldo, nieszczęsny Adriano, i