Wpis z mikrobloga

Skoro Amadeusz tak się chwali tymi ciuchami za 50k które kupił Nikicie to rozumiem że ona ma je w swojej szafie i nie były wypożyczone na jedną imprezę tak? Podobnie ten komputer za 30k który kupił Nikicie jest jej lecz dziwnie że on na nim streamuje. Wrzucił dowód że na włosy wydali 10k ? i nie były robione za darmo jako współpraca z salonem ? Niezły glow up
#danielmagical #famemma
  • 20
@raszko754: Jeżeli kupione w Vitkacu (a story były z vitkaca) to nie da sie u nich wypożyczać, powiem więcej - kupując rzeczy nie jesteś w stanie ich juz ponownie zwrócić wzamian za gotówke, jedyne co mogą zaoferować to wymianę towaru na inny o tej samej wartości.
@Oskaros: Nie wiem jak jest z zakupami na miejscu, bo nigdy nie kupowalem w fizycznyn sklepie u nich, ale przez internet spokojnie zwracalem ubrania
@raszko754: Na początku myślałem ze jesteś zwykłym 13 latkiem ,ale teraz widać że jesteś po prostu przygłupem i to pewnie dużo starszym ,co wspólnego z famemma ma jakąś szmata z osranej kanapy i jej ciuchy? to ty wypad z tagu i idź na tiktoka do niej pisać komentarze cymbale
@raszko754

ja rozumiem że takim jak ty można wciskać różne głupoty i będą się przy tym tasować ale nie każdy jest taki naiwny


XDDD, bo to wcale nie jest tak że każdy na tagu już nie daje #!$%@? o te farmazony ferrariego a ty się tu zachowujesz jakbyś jako jedyny przejrzał ferrariego i rzucał nowe światło na sprawę Nikity XD
@raszko754: A jestes w stanie pokazac mi taki salon? pytam z ciekawości, jakakolwiek strona, która ma ubrania pokroju HighFashion.
A co do potwierdzenia, no to nagrywali filmik z vitkaca gdzie obok widać torby zakupowe, więc domyślam się, że stamtąd je kupili
@raszko754: jest jakaś lista czego kupili bo tak to patrzę nie ma top półki w vitkacy to u was Gucci taki drogi,że 100k wydali na Nikitę? Ona nawet drogiej torebki nie ma tylko średnia pulka. Chyba ,że u was w Polsce macie ceny razy 10