Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

To albo bait albo pseudo stróż prawa xD I co że przekazany policji czy komu tam? Przyjedzie policja spyta się go "ruchał Pan nieletnią" on im odpowie że nie i tyle ze wszystkiego. Bo jakoś nie wydaje mi się żeby latali po jego znajomych i robili przesłuchania kogo ruchał xD NAWET jeśli dojdą do tej małolaty to szczerze wątpię że przyzna się że ktoś ją ruchał i co wtedy XD Także niezły
@mirko_anonim Prokurator: "Panie OPie ruchał Pan 14latkę?"
OP "Jakom 14latke?"
Prokurator: "Tom opisanom na wykopie"
OP "To moje urojenia alkoholowe"
Prokurator jednak nie odpuszcza. Drąży i udaje mu się ustalić po pół roku uczestników imprezy:
Random1: "Byłem #!$%@? i nic nie pamietam"
Random2: "To nie ja dzieliłem marihuanom, To random3"
Random3: "Przepraszam Panie władzo. Proszem o kulatola i 40 godzin prac społecznych"
14latka i wielki benben: "Byłam pogłaskać kota sąsiadki, nie piłam
@mirko_anonim: Nie chcę nic mówić, ale 14 latka mentalnie, pomimo wielkich cycków i fajnego ciała w głowie ma siano. A wątpię żebyś po dwóch piwa nie kontaktował na tyle, żeby w czasie rozmowy nie domyślał się, że może nie być pełnoletnia. No chyba, że naprawdę wcześnie zaczęła( ͡° ͜ʖ ͡°)
ciekawe jak to #!$%@? psy zweryfikują xD ta typiara sama by musiała się zgłosić(o ile istnieje)


@calinowski: Pedofilia to przestępstwo ścigane z urzędu, nie musi się zgłaszać ofiara, z drugiej strony wydanie wyroku na podstawie LARP z wykopu to też byłby jakiś żart, ale w Polsce wszystko jest możliwe xDD najpewniej będzie wezwanie na komendę i tam dalej będą pytali o wszystko, albo sami może przyjadą do OPa, bo w sumie
Przestrzegam, przed gówniarami, co mogą wam #!$%@?ć życie.


@mirko_anonim: eh, #gimbynieznajo dekady temu Ascetoholix przestrzegali przed problemem, cytuje

Bo my nie jesteśmy głupi, nie tykamy młodych groupie.

Proste zarwiesz noc z niekumatą

A ona przyjdzie z tatą a za nimi prokurator.

Rozczaić coraz trudniej ile mają lat.

Szach mat i po tobie. Lubisz brać je na blat.

Jak chcesz wyć synu to płacz i licz

Ale nie tykaj lolitki choćby bardzo
@digitallord: W sumie zrozumiałe, regulamin www., czy w pracy, przepisy etc.

Nawet jeżeli brzmi, a brzmi, bardzo niewiarygodnie. Kolokwialnie mówiąc, śmierdzi farmazonem, ale cóż, nie poradzisz.

PS. Był taki typ na sadolu, co nie lubił hindusa - męża tam sąsiadki i hindusów ogółem - pozorna anonimowość, pod jej przykrywką ludzie piszą bajki albo obrzucają się bezrefleksyjnie gównem.