Wpis z mikrobloga

@jombsik bzdury opowiadasz i jeszcze widzę masz problemy z czytaniem ze zrozumienieniem.

Goście cisnęli ze mnie bekę i truli dupe pod wpisami tekstami typu „hehe jak tam twój CDPR”, toczyły się dyskusje z moim udziałem, czy papier poleci na 30 zł czy prędzej na 300 zł, ja swoje odczekałem i teraz zrobiłem wpis
@jombsik i przypominam sytuacje tylko tego typu, kiedy sam uczestniczyłem w dyskusjach odnośnie danego waloru/papieru i ktoś kozaczył tekstami typu „złapiemy sie za pół roku” „róbcie screeny” itd. skoro chcieli sie łapać, to sie złapaliśmy, w czym masz problem?
@maniek74: nie mam problemów z czytaniem. Doskonale rozumiem co piszesz, moje pytanie brzmi: po #!$%@? się produkujesz do jakichś trolli i dajesz wciągać w "dyskusje"? Pozwól, że przeredaguje twój wpis, może to ci uzmysłowi.

Jak był dip na CDPR w zeszłym roku, zdecydowałem, że biorę pakiet za 130, przy czym byłem świadom, że może jeszcze niżej zejść i byłem gotowy dokupować kolejne paczki aż do 50zł. Tak też się stało, przez
@jombsik + tak jak napisałem, nie były to tylko dyskusje merytoryczne, ale jak robiłem wpis na całkiem inny temat, to wyskakiwali w komentarzu z tekstami typu „#!$%@? się znasz, przecież jesteś ubrany w CDPR”