Wpis z mikrobloga

Co za rozczarowanie - Menzten dostał wpierdziel od Rysia Petru. Mentzen okazał się wydmuszką, nie tylko polityczną, ale i ideologiczną.

Mentzen nie nadaje się nawet do średnio poważnych dyskusji z Rysiem Petru - niech wraca na TikToka i robi śmieszne filmy.

Mentzen - co za dno... Facet jest intelektualną amebą. Niczym więcej.

#mentzen #petru #bekazkonfederacji #polityka
  • 12
@ZyfiDynock: okazał sie? #!$%@?, jak ktos ma troche oleju w głowienqiedział od rqzu jak wypłynęło to gówno na salony. Typowy bananowy dzieciek o rysie narcystycznym, którego populizm wymięka przed byle rozgarniętym rozmówcą.

Bede #!$%@?ł jak 40 letni booner bo tyle mam, ale na tych "pięknych" chlopcow pokroju mentzena i bosaka to mogą się łapać inni młodzi chłopcy ktorzy jeszcze życia nie znają. Smutne to w #!$%@? ze tyle glosów sie zmarnuje.
zaskakujące że dopiero ta debata uświadamia niektórym to co inni wiedzieli od dawna xD


@asdfghjkl: Żebyś wiedział. Przyznaję, że #mentzen mnie nabrał. Jestem po liberalnej gospodarczo stronie polityki, więc wydawał się całkiem sensowny. Może za bardzo nie śledzę mediów społecznościowych, a jego wypowiedzi znam raczej z dłuższych wywiadów, ale to co pokazał na żywo w #rmf to była żenada i rozczarowanie.

#mentzen okazał się zwykłym chłopcem w krótkich spodenkach, który plecie
@ZyfiDynock: niestety jest tak jak piszesz. Król jest nagi. Dobrze że ludzie się połapali póki czas. Tak jak ktoś wyżej napisał na tego typu ludzi jak Mentzen głównie łapią się młodzi którzy myślą że wszystko jest tak proste jak gada typ z mema. Stąd weźmiemy, to zlikwidujemy, tych do więzienia damy…to tak nie działa
@ZyfiDynock: mimo tego, że wiele osób jest po liberalnej stronie polityki, to jednak nie głosuje na partię, której 1/3 jest niby liberalna ale z Korwinem, 1/3 jest narodowcami, a 1/3 jakimś Braunem czyli na ultrakonserwatystów.
można Petru nie lubić, ale to zawodowiec z wykształceniem, z doświadczeniem w korpo i na wolnym rynku


@niochland: od #mentzen na pewno jest lepszy.

mimo tego, że wiele osób jest po liberalnej stronie polityki, to jednak nie głosuje na partię


@kx_keytinho: niewiele brakowało - na poważnie rozważałem głosowanie na #konfederacja i #mentzen , ale mi przeszło. Co staremu chłopu, czyli mnie, do głowy strzeliło, że podryfowałem w tę stronę politycznych
Nie jestem tez fanem tuska, ale za kadencji PO zylo mi sie najlepiej w tym smutnym kraju...


@Panzerhund: Tamtego PO z Tuskowym 3x15 już nie ma, teraz to zwykłe socjaluchy które licytują się z pisiorami kto da więcej. Jak myślisz, że ich rządy będą choć odrobinę podobne do poprzednich, to po prostu sentyment przykrył Ci oczy i głosujesz na PiS, w którym kościółek zamieniasz na tęczowych.