Wpis z mikrobloga

Ale dzisiaj wysyp konfederackich trolli ośmieszających wpisy mireczków ostrzegających przed tą katolicko-populistyczną tragedią o nazwie Konfederacja. Smutne to (,)

Zastanawiam się, jaka musi być stawka za pisanie postów poparcia dla partii, która chce wprowadzić obowiązkową służbę wojskową. Myślicie, że więcej niż dostaje przeciętny troll za popieranie Rosji? A może to te same osoby?

#bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka
  • 15
Już dziś mamy katolicko-populistyczną tragedię. Co może pójść gorzej jak wywali się pisowskich komuchów z jednowładnego siodła przepychających ustawy w jedną noc?


@Tytanowy_Lucjan: jeśli się ich wywali, to faktycznie może będzie lepiej. Gorzej jak ktoś o równie radykalnych poglądach na pewne sprawy się do nich przysiądzie, a jak wiemy "wszystko jest na stole".
@kropla_bez_kitu_benc: Tu codziennie jest wysyp trolli, PiS - PO/Lewica - Konfa, na zmianę. Wystarczy przejrzeć tag polityka z ostatnich paru dni. Współczuję, jeśli ktoś Wykop traktuje jako "obiektywne" źródło informacji i na tej podstawie wyrabia sobie opinię polityczną.
Skoro nowi mogą być równie radykalni = nic się nie zmieni w obyczajówce, a może polepszyć w sferze socjalno-gospodarczej (blokowanie kolejnego rozdawnictwa). Gorzej niż pis już nie będzie.


@Tytanowy_Lucjan: uważasz, że dalsze pozwolenie na rozkradanie naszego państwa, niszczenie niezależnych mediów, sądów i prokuratury to nie jest "gorzej"?

Fajnie. Zablokują rozdawnictwo, przejmą kolejne media na własność, nikt ich nie rozliczy, a przy kolejnych wyborach nawet Konfa im potrzebna nie będzie, bo nie
Zastanawiam się, jaka musi być stawka za pisanie postów poparcia dla partii, która chce wprowadzić obowiązkową służbę wojskową


@kropla_bez_kitu_benc: Ciebie różowy pasku to nie dotyczy, więc cichaj tam. Młodzi chłopcy będą oddawać życie za twoje dobre samopoczucie. A ktoś niestety musi to robić. Może nie obecnie, ale wolność i niepodległość nie jest dana raz na zawsze, ani zagwarantowana inaczej niż właśnie przez żołnierzy. Z tym, że oni muszą być i muszą
A czemu konfa miałaby popierać przejmowanie mediów? Przecież to też byłby bat na nią. Już teraz im blokują strony bez wyroku na życzenie ABW.


@Tytanowy_Lucjan: a czemu wstrzymywali się przy Lex TVN? A czemu nie protestowali przeciw PiSowi? Dlaczego mieliby wejść w koalicję z PiS? Otóż dla zysku. TVN i inne media niezależne będą im nie w smak kiedy to im TVP będzie robiła laurki, a wszystkie media niezależne będą ich
@missioncritical: Komuchy pisowskie i tak w trzeciej samodzielnej kadencji pójdą drogą Węgier, więc ponownie - gorzej nie będzie nawet pis muszący spełniać zachcianki konfy niż pis albo po samodzielnie. A zawsze jest szansa, że będzie troszeczkę lepiej lub nieuchronne dobijanie Europejczyków będzie przebiegać wolniej.

Ja już się przyzwyczaiłem do katolickiego kalifatu w życiu politycznym, na ewentualną aborcję zagraniczną dla mojej dziewczyny mnie stać, więc wolę dać szansę nowym (nawet parszywym jak
Komuchy pisowskie i tak w trzeciej samodzielnej kadencji pójdą drogą Węgier, więc ponownie - gorzej nie będzie nawet pis muszący spełniać zachcianki konfy niż pis albo po samodzielnie. A zawsze jest szansa, że będzie troszeczkę lepiej lub nieuchronne dobijanie Europejczyków będzie przebiegać wolniej.


@Tytanowy_Lucjan: a ok, czyli PiS z Konfą cool, bo dalej będą kraść, ale może ciut mniej i droga do Węgier otwarta, a KO, której nawet PiS nie udowodnił
@missioncritical: samodzielność pisu = PRL 2.0 na pełnej i kartki w sklepach. Samodzielność PO = europejski komunizm zabijający gospodarkę w imię pseudoekologii, likwidacja gotówki oraz kontrola społeczna w modelu chińskim pt. wszytsko na wynajem od korpo i zero własności, bo nawet własnego domu nie pozwolą ci sprzedać bez drogiego remontu.

To ja już wolę by oba te stare molochy musiały się łasić do nowej siły, nowych twarzy i kogoś kto jako
Samodzielność PO = europejski komunizm zabijający gospodarkę w imię pseudoekologii, likwidacja gotówki oraz kontrola społeczna w modelu chińskim pt. wszytsko na wynajem od korpo i zero własności, bo nawet własnego domu nie pozwolą ci sprzedać bez drogiego remontu.


@Tytanowy_Lucjan: faktycznie ostatnia kadencja PO nam pokazała jak źle w kraju było! Ten kryzys! Ta kontrola społeczna! Ta gotówka, której już nie ma!

To ja już wolę by oba te stare molochy musiały
@missioncritical: Ja mam dupie to państwo. Z moim zawodem mogę mieszkać gdziekolwiek, a skoro banda debili socjalnych i emerytów spod znaku homosovieticus ma takie samo prawo głosu jak my podatnicy, a wciąż głosują za okradniem nas to niech dostaną to na co zasłużyli - komunizm i biedę pseudoprawicowy albo ekologiczny zamordyzm lewicowy pełen zakazów, nakazów i delikatnych płatków śniegu urażonych wszystkim i wszystkimi.

Wszystkie partię są złe. Sam żałuję, że Gwiazdowski