Wpis z mikrobloga

Dziwicie się, kochani, dlaczego bestia jeszcze nie uciekła na zachód. Otóż odpowiedź jest prosta.

Nasz niehabilitowany wcale nie zamierza uciekać na zachód, tylko na wschód, który bardzo odpowiada jego mentalności, a cała ta masturbacja do różnych państw zachodnich to klasyczna маскировка. Oczywiście wojna pokrzyżowała jego plany, ale doktorek się nie poddaje i jak tylko może stara się zohydzić Polakom ich własne państwo, żeby nowa władza zastała sprzyjające nastroje społeczne, gdy zza Buga nadejdzie wyzwolenie.

Nasz onuc niestety nie wziął pod uwagę jednej istotnej rzeczy. Bądź co bądź na wschodzie mieszkają ludzie odważni, on z kolei boi się nawet konfrontacji z własnymi patronami/widzami i ma potężne zesrańsko po biwaku dwóch typów z YouTube'a.

#napierala
  • 2
@aarrttkk: a pomyslec, ze jeszcze niecaly rok temu pojawiles sie na tagu jako apologeta doktorka. Miło i sympatycznie ogląda się before and after opinia o d0ktorku. Jednak twój kazus pokazuje, że jak ktoś ma trochę oliwy w głowie to przejrzy doktorka na wylot.
A co do meritum to on by sobie za granicą zwyczajnie nie poradził bo za blady i za wątły na pakowanie kurczaków. Pracować jako cieć nocny to niby
@typowy_lobuz: sprostuję nieco, panie kolego.

Pojawiłem się broniąc doktorka, bo tutejsi starzy wyjadacze uznali moje trollkonto za jego konto, z którego sam siebie chwali. Jestem człowiek uczciwy i sumienie mnie ruszyło, że ktoś tam gdzieś tam jest z mojej winy niesłusznie pomawiany. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że on już kiedyś robił takie akcje, że z trollkonta walczył w swojej obronie na mirko albo sam o sobie pisał artykuły na Wikipedii w