Wpis z mikrobloga

no proszę, nie spodziewałem się szczerze mówiąc.

sąd z przeogromnym rigczem. to są właśnie wolne sądy, a nie te upolitycznione parodie sądów, których bronią kodziarze.

szacunek za sprawiedliwy wyrok. Sąd nie pozwolił się zastraszyć lewackiemu lobby, które realizuje zgubną dla naszej cywilizacji filozofię marksizmu kulturowego.

nie zmienia to faktu jednak, że wymiar sprawiedliwości należy zaorać i zbudować na nowo.

nie przeszkadza to oczywiście lewactwu z Czerskiej chwalić sąd, kiedy wyrok jest zgodny z ich tęczową wizją. w komentarzu dowód na ich hipokryzję - sprawa margota.

i ta akurat sprawa jasno pokazuje, że reforma sądów jest potrzebna.

sądy powinny orzekać zgodnie z interesem Narodu.

#bekazlewactwa #bekazpisu #neuropa #4konserwy #konfederacja #teczowepaski #lgbt #prawo #ciekawostki #polska
smakowity_serek - no proszę, nie spodziewałem się szczerze mówiąc.

sąd z przeogromny...

źródło: bekazlewakow

Pobierz
  • 31
@EvilToy: dlatego tak ważne jest, żeby PiS zabetonował swoją władzę i współpracował z Konfederacją, żeby skończyć z tą lewacką, postmarksistowską patologią w wymiarze sprawiedliwości. nie ma zgody na nękanie Polaków i plucie na ich wartości. na to - nie ma zgody!
sądy powinny orzekać zgodnie z interesem Narodu.


@smakowity_serek: Nie zdajesz sobie sprawy jakim piekłem byłoby państwo które by tak działało.
Sąd ma orzekać zgodnie z prawem i weryfikowalną rzeczywistością, nie czyimś interesem.

Gdyby priorytetem nadrzędnym był interes narodu to dobry sędzia skazywałby za fikcyjne przestępstwa skarbowe właścicieli nieruchomości które stoją w miejscu gdzie rząd chce przeprowadzić jakąś inwestycję- wszak uzyskanie działek za darmo jak najbardziej stoi w interesie narodu!

A ten
@smakowity_serek: A może zgodnie z biblią co? XD
Jaki ty jesteś tępy XD
Szanowna publiczności przed sądem staje Kowalski, pobił sąsiada bo jabłko spadło na jego część ogrodu, a teraz głosujemy czy jest winien czy nie XD
Orzekanie z wolą narodu...
Orzekanie powinno być jedynie na podstawie FAKTÓW, ewentualnie poszlak a nie na podstawie tego czy wierzę w Boga czy wróżkę zębuszkę...
żeby skończyć z tą lewacką, postmarksistowską patologią w wymiarze sprawiedliwości. nie ma zgody na nękanie Polaków i plucie na ich wartości. na to - nie ma zgody!


@smakowity_serek: Tak, tak - niedługo zobaczymy wyrok w sprawie synalka pisowskiej posłanki. Wtedy mi powiesz czy to był uniewinniający wyrok wolnego pisowskiego sądu, który broni polskich wartości czy też lewacka ideologia, która skazała młodego chłopaka "za lekkie pobicie" ( ͡°( ͡°