Wpis z mikrobloga

XDDDD Komentarze pod postem #weszlo. Ja nie wiem, jak dawanie sobie w pysk i #!$%@? się po lasach, ze sprzętem przez karków można nazywać sportem. Jeszcze ta kłótnia, że co z tego że potem trzeba wysyłać karetki, że potem trzeba ich składać do kupy w szpitalach, że będą blokować kolejkę dla kogoś potrzebującego, to nic takiego, bo przecież płacą NFZ (nie wiedziałem że z handlu narkotykami odprowadza się składki), bo przecież zdarzają się wypadki drogowe. Jak u nas może się cokolwiek zmienić jak takie osły można spotykać na stadionach? Iście w ogień za klubem jest jak korwinizm- z tego się wyrasta. Pewnie gdyby ktoś obraził moją żonę, matkę czy córkę to wyrwałby strzała, ale jakby obraził Arsenal, któremu kibicuję 12 lat, oglądam wszystkie mecze, i wydaję hajs na koszulki co kilka sezonów? Miałbym to głęboko w piździe, szkoda zębów by udowadniać coś dla podmiotu, dla którego jako kibice liczymy się tylko w momencie wykonywania przelewów na ich konto. Osobiście jako fan piłeczki, poświęciłbym oprawy, przyśpiewki itp, na rzecz usunięcia person potencjalnie niebezpiecznych i durnych karków ze stadionów. Co z tego że budują atmosferkę, jak co jakiś czas, a to kibice Legii, pobiją na autostradzie kibiców z Poznania (rodzinkę, dziecko, ojca i dziadka), a to kibice, znowu Legii pobiją kibica Rakowa pod stadionem, a to kibice Wisły wejdą do pociągu gdzie jedzie nastoletni fan Polonii by też go pobić... Już nie wspominając o tym że kibice Motoru Lublin nie widzą nic złego w zachowaniu swojego trenera, do ekipy na ślepo podążają młode chłopaki, a handel substancjami zabronionymi w większości jest powiązany z ich ugrupowaniami. Stąd też moje pytanie do was...

#kanalsportowy #mecz #polska #bekaznarodowcow #pilkanozna #kanalbekowy
Pobierz michalxd21 - XDDDD Komentarze pod postem #weszlo. Ja nie wiem, jak dawanie sobie w py...
źródło: obraz_2023-07-10_162034110

Napierdalanie się po lasach przez kiboli

  • Sport, w najczystszej postaci 29.7% (35)
  • Gruba patologia 70.3% (83)

Oddanych głosów: 118

  • 3
@michalxd21: byłoby spoko gdyby już w tych lasach zostawali. Ogrodzić, zrobić ścieżki chronione elektrycznym pastuchem i mamy polski Park Jujarski, nawet by nie trzeba było dawać zakazów stadionowych bo i tak by nie wyszli. To i tak są prymitywy to poradzenie sobie w buszu i życie z konsumpcji runa leśnego i polowania nie będzie stanowić dla nich problemu, więc tutaj dodatkowo odpada aspekt wątpliwości humanitarnej - przeżyją, a zimą co najwyżej