Wpis z mikrobloga

Można #!$%@?ć Szeligę, bo niemoralne i wgl. Ale czy ta typa nie obrywa tylko za to, że jest kobietą? Przecież ten chłop jest w stanie wegetatywnym i ona ma prawo sobie ułożyć życie, a nie do końca życia opiekować się warzywem i żyć w czystości. Ja już widzę jak wykopki, by poświęcili swoje życie dla partnerki/partnera w takim stanie. W normalnym kraju chłopa by się odłączyło, a jego organy by uratowały życie kilku osób, a tu liczenie na cud. A że ta typa wybrała Szeligę...chłop pewnie się kręcił i pocieszał tak długo aż ją urobił. #famemma
  • 19
@StdPtr: tyle, że on nie jest podłączony?

no i sam fakt tego, że z takim fejmem, to pewnie mógł trochę przebierać, a wybrał żonę ziomka-ojca xd
@StdPtr: no ja mam odwrotne wrażenie: typiara obrywa nieporównywalnie mniej od Szeligi, mimo takiej samej winy i to właśnie dlatego, że jest kobietą i "ma prawo sobie ułożyć życie" xD Gdyby sytuacja przedstawiała się odwrotnie (czyli facet miałby partnerkę w śpiączce i zaczął się spotykać z nową laską) to by został przez społeczeństwo ukamieniowany
@StdPtr: Oczywiście może jej sie nie powinno obrywać, ale wiedziała wczesniej kim jest Szczelina i również wiedziała, że trenował u jej męża i , że mieli przyjacielskie relacje z tego co szczelina wypisiwał na IG, ona moralnie też sięgnęła dna. Żadna normalna kobieta nie pakowała by się w taki związek..
@nukey: oczywiście, że tak. Zrozumiał bym jakby to było np po paru latach a nie #!$%@? rok temu zbieranie kasy dla trenera, żona płacze, szczelina ściaga kase z araba a pare miesięcy później kasuje wszystkie zdjęcia z mężem z profilu i lansuje sie z troglodytą na ig
@kolorowe_jarmarki: nie tylko abstrakcyjna sytuacja, ale @StdPtr obiecała mu na ślubie '' na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie '' oraz '' do końca życia ''
a najważniejsze, ona nadal jest żonata, rozwodu jeszcze nie było, a ma fagasa. Jaki to trzeba mieć kręgosłup moralny? ty byś był w stanie tak zrobić swojej zonie, która urodziła ci dzieci? w szpitalu leży biedna, a ty od tak ekhem? w
@Duszeczek: nie jest to łatwa sytuacja, bo jednak jeśli wiesz, ze nie masz żadnej przyszłości z człowiekiem, no to trudno tkwić w czymś takim kolejne lata tylko dlatego, ze tak wypada. Myśle, ze każdy ma prawo ułożyć sobie życie na nowo. Tylko no właśnie dziwi mnie jej wybór xd sama bym tak nie wybrala na pewno xd
@StdPtr: Jakie to jest przykre, że ktoś jest w stanie to napisać i jeszcze ma 35 plusów. Ona jest właśnie największą patusiara w tej sytuacji i NIE OBRYWA w ogóle, a zasłużyła na potępienie. Jakimś cudem faceci nigdy nie #!$%@? od lasek gdy te ulegną wypadkowi