Wpis z mikrobloga

Niewątpliwie Konfederacji brakuje sporo do ideał, rok temu nawet nie byłem pewien czy na nich zaglosuje. Ale jak przypomnę sobie ile lewary i neuropki włożyły wysilku w szczucie i manipulowanie, ile wpisów wysrali przez ten czas, ile zwoływań do znalezisk, oraz teraz jak widzę ich panikę i agresję z powodu świetnych wyników Konfederacji to wiem już na kogo zagłosuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma nic lepszego niż widok wpisów spanikowanego lewaka o poranku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #polityka
Pobierz Ktoretojuz_konto - Niewątpliwie Konfederacji brakuje sporo do ideał, rok temu nawet n...
źródło: IMG_3490
  • 65
@chwilowypaczelok: Nawet PiSowiec nie jest tak głupi jak wyborca Konfy. PiSowiec chociaż głosuje we własnym interesie, bo mu porozdaje socjale za pieniądze ukradzione od innych, tymczasem Konfiarz głosuje aby mu się potem partyjna wierchuszka wysrała w mordę (Mentzen już się przyznał że jego program to robienie sobie jaj) i powsadzała swoją rodzinę na stanowiska państwowe, z czym się nawet nie kryją wciskając rodzinki na listy już w tym momencie xD

W
@Kalifornix

@Nester86: Uważaj sobie jak chcesz. Skrajni lewicowcy moim zdaniem nie przestrzegają żadnych reguł, toteż ja nie zamierzam się z nimi pieścić.

jeśli uważasz sie za lepszego od lewaków a tak mniemam po twoich wpisach. to zachowuj sie od nich lepiej. tak to jesteś kolejnym psem szczekającym na karawanę. kundel to kundel, nie ważne czy z lewa czy z prawa
@Nester86: ja głosuję, bo uważam, że Konfa nie ma żadnej sensownej alternatywy do socjalistów z innych partii. A to, że taki Njal czy inne tfu parszywe lewactwo lata po wykopie i z pianą w pyskach wyzywają wszystkich od nazistów to tylko godna politykowania, ale jednak dodatkowa rozrywka i radość, że ich do reszty trawi toksyczna frustracja.
@USSCallisto toksyczna frustracją trawi caly wykop. od prawicowych mizoginów napędzanych frustracja sexualna spowodowana brakiem seksu. po lewa stronę napędzana jakąś fiksacja na punkcie odmienności i tolerancji.
@Nester86: Spójrz sobie na tych typów @Khaine @chwilowypaczelok i powiedz mi, jak ja mam mieć jakikolwiek szacunek do tego typu ludzi. Nie tyle, uważam się za "lepszego" co po prostu nie mam do nich krzty szacunku i to oni swoim zachowaniem mnie sprowokowali do wyrobienia sobie o nich takiego a nie innego zdania. Ale jeśli dla ciebie atakowany=atakujący, oh well, to już twoja sprawa.
@chwilowypaczelok: PiS jest za mało skuteczny w wywoływaniu waszej bezsilnej frustracji, ale doceniam ich próby do zwiększenia jej. Also, w porównaniu do was wyznawcy PiSu to całkiem mili ludzie, co widzę codziennie i w sferze publicznej i nawet w swojej rodzinie.
@Nester86: nie wiem czy można powiązać #przegryw z prawicą. Widzę czasami wpisy tam zarówno ludzi deklarujących głos na Konfę, jak i wykopowych lewaków. Tak czy inaczej - oni stoją gdzieś obok polityki, w swoim kółku #!$%@? na własnych tagach i wypełzają na mikroblog w nocy.
Nie tyle, uważam się za "lepszego" co po prostu nie mam do nich krzty szacunku i to oni swoim zachowaniem mnie sprowokowali do wyrobienia sobie o nich takiego a nie innego zdania. Ale jeśli dla ciebie atakowany=atakujący, oh well, to już twoja sprawa.


@Kalifornix: Ja w 2019 roku głosowałem na Konfę aby dać im właśnie szansę się wykazać. Po tym co pokazali już po pierwszym półroczu stwierdziłem, że kto ich dalej
@Khaine Nawet zakładając, że rzeczywiście na nich głosowałeś (uważaj bo uwierzę - dobrze kojarzę twój nick), to co mnie obchodzi na kogo ty teraz głosujesz? Na razie zajmujesz się głównie obrażaniem, jak reszta manipulatorów z tagu neuropa.

A tak z ciekawości: co cię zniechęciło? Czyżby zachowanie Konfy podczas covida? Jeśli tak, to to bardzo dużo wyjaśnia.

Jeśli wybrałeś wypalenie sobie oczu gorącym żelazem aby nie widzieć na co chcesz głosować po 4
A tak z ciekawości: co cię zniechęciło? Czyżby zachowanie Konfy podczas covida? Jeśli tak, to to bardzo dużo wyjaśnia.


@Kalifornix: Zniechęcili mnie już dosłownie po 2-3 miesiącach jak po obiecywaniu że "nie będą zajmować się światopoglądem, tylko ważnymi sprawami dla państwa" zaczęli się z pisem przekrzykiwać kto bardziej chce zakazać aborcji i batożyć gejów.

Już wtedy straciłem do nich szacunek, bo zdałem sobie sprawę że to takie same populistyczne małpy jak
@Khaine: Partia skrajnie prawicowa miałaby nie interesować się światopoglądem? Ty tak na serio? No cóż, w takim razie głosuj na POPiS, na pewno cię nie oszuka ani nie załatwi posadek swoim rodzinkom ¯\(ツ)/¯
(WSZYSTKIE partie tak robią)

A co do Petru, to ten gość w skutek własnej głupoty dawno stracił swoją partię i może teraz głosić dowolne poglądy, bo nie ma nic do stracenia. Gdyby on był konkurencją dla PiSu i