Wpis z mikrobloga

To nic nowego, że na wykopie kobieta zawsze winna.
Ale serio zastrzelono narzeczonego na jej oczach a na głównej nadal konkluzja = dziwka. Czy coś o nowym beciaku xD

Czy serio tyle osób tu nie ma żadnego kontaktu z kobietami czy chociaż siostry czy mamy, żeby wiedzieć że to są też ludzie z emocjami xD

Czy jakby wam starego zastrzelili to waszym pierwszym przemyśleniem o tej sytuacji byłoby "moja matka to dziwka, zaraz znajdzie nowego starego" xDdddddd

Wystarczy zobaczyć nagranie żeby wiedzieć że ta kobieta ma już #!$%@? psychikę. Normalny człowiek od razu wyobrazi sobie w takiej sytuacji swoją siostre czy koleżankę i go to przerazi no #!$%@? wykopki
#poznan
  • 10
@sm3rf-m4rud4: Przecież twoje ostatnie 5 wpisów to pokaz 'chorej nienawiści' do ludzi którzy mają inny pogląd na sytuację niż Ty. Normictwo już się gubi w swojej hipokryzji - nowe, nie znałem.
@Bragzii: zeby to byl pokaz prawdziwej hipokryzji musialbym te slowa kierowac do normalnych ludzi. Przegrywy i incele - ciezko traktowac ich nawet jak ludzi, a co dopiero ludzi normalnych. O nie kolego, wymysliliscie sobie jakies przezwiska w stylu 'normictwo', ktore w zalozeniu w waszym malym kolku i kregu maja byc obrazliwe, ale przypomina mi to troche mugoli obrazajacych czarodziejow, bo znaja magie. Albo biedote umyslowa plujaca na intelektualistow, bo Ci czytaja
@zbigniew23: a prawda jest taka, ze wszyscy nimi gardza. Co ciekawe, oni nawzajem soba tez gardza i nienawidza siebie. Najsmutniejsze jest to, ze zamiast strzelic sobie w leb i nie krasc tlenu caly czas wypierduja te swoje smuty.