Wpis z mikrobloga

@ananasowy: mam paru kumpli gejów i homofobicznych zawołań na ulicy to nie widziałem chyba od 10 lat, a cześć z nich mieszka w dzielnicach które… no nie słyną z dobrobytu i progresywności
ale będzie zdziwko jak konfederacja żadną gospodarką się nie zajmie xd ale widocznie mądry Polak po szkodzie

@Gaboleusz: Oni nawet nie wiedzą, że Bosak i Winnicki nosili teczkę Giertychowi za pierwszych rządów PiS xD Retoryka fanów konfy w 2019 to było "Nowa jakość mordo, osoby nie umoczone wcześniej w politykę mordo" xD

Parafrazując Stonogę "antysystemowy Kukiz ich tak nie wyruchał, jak wyrucha antysystemowa Konfederacja" ( ͡° ͜ʖ ͡°
@AhoCorasick: Nie ma znaczenia kto był za a kto był przeciw w jakimkolwiek głosowaniu bo PiS ma większość sejmową i przepchnie wszystko.
Dlatego inne partie głosowały za rozdawnictwem, żeby nie być ofiarą PiSu który by strzelał, że dzieciom nie chcą dać (no poza skrajnymi lewakami, oni pewnie chcą rozdawnictwa ale kogo to dziwi w przypadku socjalistów?).
Konfederacja w tym temacie rozdawnictwa też miotała się jak szatan i np. Bosak głosował za
@szyderczy_szczur Nie wiem kto pisze, że PO jest dobre, nie kontrastując ich z PiS'em, ale ugrupowanie, które postuluje wymienione przez Ciebie populizmy są na tej samej wysokości podkowy co komuniści, jak nie wyżej.
Gdyby bogacenie się narodu oznaczało niskie podatki lub niemal ich brak, to byłaby najprostsza droga do populizmu i wygrania wyborów. To, że tak wiele osób w młodym wieku łyka to be popity, jest jakąś zbiorową psychozą i zaprzecza stereotypowi,
Guwno mnie obchodzi skrobanie julek i batorzenie gejów.. Gospodarka, podatki i bogacenie sie na 1. miejscu


@szyderczy_szczur: Batożenie gejów I zakaz aborcji to podstawa dobrobytu, bez tego się nie da xd