Wpis z mikrobloga

Przypominam, że od 2 dni obowiązuje nowy przekaz partyjny w sprawie Joanny. Niestety tłumaczenie działań policji nie odniosło efektu. Przechodzimy do sprawdzonego chochoła i obrzucania błotem. Wrzucajcie jest wyuzdane fotki, przytaczajcie wypowiedzi, w których używa brzydkich słówek (z marszem kobiet się sprawdziło XD). Proszę pisać frazy: św. Joanna od aborcji, patronka wyznawców Platformy i TVN-u i ogólnie utrzymać przekaz w tonie sekty platformerskiej. Stawka standardowa 20 groszy za wpis. Możecie linkować filmy z kanału Wojna Idei. Ładnie Szymkowi posmarowaliśmy i nakręcił już kilka materiałów. Niech chłopak ma to może w końcu poleci do Turcji na przeszczep włosów.

#neuropa #4konserwy #pis #bekazprawakow #aborcja #joanna
Pobierz
źródło: Untitled
  • 30
  • 1
@SzejdiSlimSzejdi: to że policja zadziałała na hasło "tabletka poronna" to #!$%@? tvn i tej #!$%@?ętej baby. Interwencja policji była podyktowana telefonem alarmowym jej paycjiatry, która mówi, że tamta chce strzelić samobója.
Ale nie, bo jak coś sra na policję, to wykopki nie myślą tylko wierzą chorej psychicznie, pijanej performece aborcyjnej xD
  • 0
@yhbgrobdoivbvwamsv: o ciąży mówi ona sama. Że zagrażała jej zdrowiu i życiu mówiła ona sama. Wszystko po to by mówić, że sama może sobie dokonać aborcji. Taka była na początku narracja jej i jej adwokatki - kobiety mogą same robić aborcję i rozciągały to na możliwość handlowania lekami poronnymi w internecie.
Taka była na początku narracja jej i jej adwokatki - kobiety mogą same robić aborcję i rozciągały to na możliwość handlowania lekami poronnymi w internecie.


@eMWu12: a to wiem, ale to dla mnie takie robienie #!$%@? z logiki ze jezu xD
@eMWu12: Ale ja się nie będę nawet z tobą wdawać w dyskusję. Jest orzeczenie sądu, które mówi, ze Policja przekroczyła uprawnienia, a potem nasrała na tajemnicę lekarską pacjentkii puściła to wszystko na konferencji prasowej.

Nie daj boże, trafisz kiedyś na policję która przekroczy w stosunku do ciebie uprawnienia i będzie cię zakutego w kajdanki traktować palizatorem - a gdy sprawa wypłynie do mediów, znajdą się ludzie z twoją mentalnością (plus aparat