Wpis z mikrobloga

Mieć tak zajebistą markę jako dziennikarz: nazwisko, akcent, charakterystyczne "Boston, Massachusetts", rozpoznawalność po samym głosie, i tak zajebiście ją #!$%@?ć.


@DrDevil: Paradoksalnie właśnie to mogło być jedną z przyczyn jego upadku. Być może gość uwierzył w swoją wielkość. Zwłaszcza, że jego początkowa działalność na youtube była z tego co pamiętam bardzo popularna.

wbrew pozorom on sporo zarabia bo subskrypcja u niego kosztuje 1$ na miech.


@PiersiowkaPelnaZiol: Żeby stwierdzić czy dużo
no sporo osób go ogląda, ktoś robił wyliczenia że ma na pewno z 3-4k subskrypcji, nie dużo, ale za dolara to wiesz.


@PiersiowkaPelnaZiol: niech ma nawet te 3k subów, wiesz że różne portale wezmą dole + podatki dla rządu i z tego zostanie mu połowa? xD
@DrDevil: Moim zdaniem to prawa strona w stylu konfederacja, kowrin, krul i inni ryją tak banie jak ktoś w to uwierzy, nie da się
Boston, Massachusetts


@nightrain: Do końca nie wiadomo, hipotezy są takie że jest chory psychicznie. Ten jego program "Mówię jak jest" był naprawdę mocno popularny i pamiętam że sam śledziłem z zainteresowaniem, ale potem coś gościowi zaczęła szajba odbijać, jakąś rewolucje zaczął tworzyć, wietrzyć spiski, zakładać swoją organizacje R# (czy jak tam się to nazywało), zaczął wyzywać ludzi w komentarzach, ogłosił się prezydentem Stanów Zjednoczonych Polski i można tak wymieniać...wszystko to podlane
on serio nie ma żadnej rodziny, która zabrałaby go do psychiatry?


@JaszczurPiwniczny @trgf: tak sobie myślę, że może problem jest w tym, że Amerykanie nie mają pojęcia co on wygaduje, a Polacy nie mają jurysdykcji. Więc jest patowa sytuacja. Ja powoli zaczynam się martwić, że on odwali coś niebezpiecznego dla otoczenia albo siebie.

Ciekaw jestem opinii prawników - jak ktoś wygaduje, że zabije prezydenta jak dostanie go w swoje ręce, ale
@JaszczurPiwniczny: TESTOVIRON V2 I CO MU ZRBI PROKURATREK XD

@jajoor: Jeżeli ktoś go w US zgłosi wiele lat spędzi w psychiatryku, ewentualnie w więzieniu.
Generalnie w US możesz powiedzieć niemal wszystko, wrzucić dowolne zdjęcia z politykami, oskarżać sobie do woli, rzucać błotem w kogo tylko chcesz, wyzywać kogo chcesz, obrażać wszystkie świętości itd. - niemal wszystko.
To są jednak nie tylko groźby karalne, ale nawoływanie do terroryzmu, do morderstw i