Wpis z mikrobloga

@Magowie0gniaEnjoyer: iphona od szóstki używam, w międzyczasie rok androida miałem, telefony super zawsze były, iphona 11 mam już X lat i gdyby nie zużyta bateria (76%) to bym się nie zastanawiał nad nowym. To co apple robi od X czasu mi się nie podoba, jakieś memoji, robienie tego telefonu do bólu przypominającego androida z inną nakładką, jakby kierowali te telefony do dzieci, to nie to samo apple co np 6 lat
@Szimu: cieszę się ze mogłem pomóc! Mam tym samym nadzieje ze uda się je wymienić na nowe chociaż teoche lepsze :) co do produktów cóż… mam takie same odczucia dodali trylion gowna do iPhonów które jest po prostu nie potrzebne, niestety tem trend jest już powielany u innych producentów (chociaż nie wszystkich) mimo #!$%@? ceny jednak nie mogę nic zarzucić macbookom z procesorami arm, są one mega przyjemne, co do 15
@Szimu: wiesz co, za 1 razem jak oddałem do Cortlandu trwało to tydzień, tym razem poszedłem z Rękojmii bo zaczęły mnie #!$%@?ć te słuchawki i chciałem zwrot hajsu, więc nie licząc odwoływania się i innych bzdur trwało by to 1.5tyg a trwało miesiąc XD no i teraz niby je mam ale wczoraj znowu zgłosiłem to co #!$%@? bo mam zdjęcie jak wyglądały przed oddaniem a jak po i zobaczymy co z
@Szimu: imo nie ma reguły na czas oczekiwania, rozmawiałem o tym kiedyś z typem z Serwisu w cortland wlasnie, raz nie ma zgłoszeń i weryfikacja i wymiana trwa tydzień, a raz 2 tyg ¯\(ツ)/¯
@Maciek952: #!$%@?, dwa tygodnie czekać na słuchawki, zastępcze powinni dawać.. mi tyg temu powiedzieli, że do 14 dni i wciąż bez żadnej odpowiedzi co z nimi