Wpis z mikrobloga

@ArtBrut: ty się Mati zainteresuj co to za rakiety w Polsce spadają, czy to przy granicy czy pod bydgsozcza, kto to do Polski wjeżdża przez granice z Ukraina i co to za helikoptery i balony nam wlatuja przez nikogo niepokojone. Bo do twitterkow i silnej psychiki to pierwszy, a do faktycznego pełnienia obowiązków coś nie ma
no i #!$%@? dobrze. wsparcie w obliczu ataku to jedno ale nie ponad wszystko. a jak Ukraińcy tacy szybcy do wzywania to niech sobie Węgrów, Niemców i resztę powzywaja.


@czuczer: Ty nawet nie rozumiesz, że oni robią dokładnie to co pokazują badania socjologiczne. To nie jest dyplomacja tylko liczenie głosów. Jakby Polacy byli jak Węgrzy to już miałbyś inną narrację, tyle z ich "patriotyzmu".
Teraz jeszcze nakręcą aferę żeby przykryć naruszenie
czyli mówisz że to Jarek z Putinem i Backa się dogadał żeby Tusk nie wygrał wyborów?


@czuczer: Napisałem to co napisałem. Metoda wyolbrzymiania i przekręcania czyjejś wypowiedzi działa tylko do poziomu podstawówki.
@ArtBrut: Ukraina zdaje się przelicytowuje i robi to zdecydowanie przedwcześnie (lepiej dla nas), Polska kilkoma decyzjami może ją jeszcze sprowadzić na kolana i oby rząd miał jaja aby to zrobić.
@czuczer: Mam na myśli to, że "oni robią dokładnie to co pokazują badania socjologiczne" oraz to, że "to nie jest dyplomacja tylko liczenie głosów".
Ty natomiast sugerujesz, że napisałem o dogadaniu się pisu z putinem przeciwko po. Piszesz z innego wymiaru?
@czuczer: a czyich głosów partia potrzebuje? Na jakiej podstawie partia przyjmuje dane stanowisko?
Wynikiem tych badań są m.in. wprowadzane programy "socjalne" zwiększające dzietność czy pierdyliard mieszkań+. Tak samo na fali ukrofilii zagarniano zasługi za pracę organizacji pozarządowych i prywatnych ludzi, buduje się narrację "bezpiecznego nieba" czy skutecznej obrony przed atakami hybrydowymi. Niestety za każdym razem jak rzeczywistość mówi "sprawdzam", okazuje się że to tylko wydane pieniądze i kalkulacja polityczna. Partia>państwo.
Tak