Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Znajoma z pracy jest w rocznym związku z facetem.

  pokaż spoiler TL;DR tzn była xD


  Kłócili się ciągle, o jakieś gówna. Głównie on bardzo dużo kombinował, a tu wyjście do znajomych, a tu do babci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jego znajomy, a przyjaciel koleżanki powiedział jej, że nie było ich na piwie, mimo że jej chłopak się upierał że, byli. Zapaliło się jej światełko, i padły podejrzenia o zdrady.

  Założyła fake konto na portalu randkowym i bingo! Znalazła go online, napisała do niego, gadka się kleiła, gdy ten przestał z nią pisać na FB, to wchodził na ten portal pisać z fakiem. Zaproponowała mu bolcowanie, a ten się zgodził xD

  Umówili się w wyznaczonym miejscu na przystani. Ten pod pretekstem pojęcia do znajomego powiedział różowej że wychodzi. Ta wcześniej piła piwo z koleżanką w pobliskim barze.

  Gdy stał, ona zaszła go od tyłu i z tekstem:
  - No hej, przyjechałam na ruchanko ( ͡° ͜ʖ ͡°) wypierdalaj z mojego życia

  Podobno mina kolesia była taka, jakby zesrał się w majty na rzadko xD

  Nazywaliśmy ją idiotka, że wcześniej z nim zerwała i do niego wróciła, ale po tej akcji winy zostały jej odpuszczone i zyskała duże propsy w całej firmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #zwiazki #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #coolstory
  pokaż całość

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  A widzieliście wczoraj w Wiadomościach materiał na temat tego brytyjskiego dziecka? Walnęli zdjęcie tego sędziego, powiedzieli kim jest, a za parę sekund pojawiła się flaga LGBT, losowy materiał z parady równości, zdjęcia małżeństw jednopłciowych z dziećmi i rozprawa jak to ten sędzia wspiera środowiska homoseksualne.
  To już nie jest propaganda PRL-u, to jest poziom III Rzeszy.
  #neuropa #4konserwy #tvpis #bekazpisu #lgbt pokaż całość

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  Samochód dla błazna

  W latach 1995 - 1997 wyprodukowano 3806 egzemplarzy Volkswagena Polo III generacji w limitowanej serii Harlekin , charakteryzującej się wielokolorowym nadwoziem, gdzie każdy osobny element miał inny kolor. Autka malowano w czterech kombinacjach kolorów żółtego, zielonego, czerwonego i niebieskiego, a klient zamawiając model nie wiedział, który z nich wylosuje.

  pokaż spoiler Prezentowany egzemplarz chyba był bity w tył, bo sąsiadujące elementy nie mogły być jednakowego koloru ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  #rzetelnafura #samochody #motoryzacja #carboners #carspotting #volkswagen
  pokaż całość

  odpowiedzi (47)