Wpis z mikrobloga

@Dodoubleg: Gonciarz to pierwszorzędny przykład na to, że zbyt dużo introspekcji jest szkodliwe. Chłop nie musi pracować, nie ma rodziny, a 40 lat już na karku, więc co robi? Spędza cały czas na analizowaniu swoich emocji, myśleniu o tym co należy robić, żeby naprawdę być szczęśliwym itd. itp. Oczywiście to do niczego nie prowadzi. On po prostu potrzebuje mniej myślenia, mniej analizowania samego siebie itd.
@Dodoubleg: dla mnie koleś totalni się skreślił po programie stanowskiego. Zero jakiejkolwiek opinii czy własnego zdania. Taka typowa postawa #!$%@? który stara się dostosować do rozmówcy i gdy tylko zauważy że rozmówca okazuje zdziwienie lub cień konsternacji, to natychmiast zmienia zdanie o 180° żeby wypaść lepiej. Szkoda czasu na jakiekolwiek dyskusje czy rozmowy z takimi ludźmi, chyba że lubimy jak ktoś się nam wkręca w tyłek
@koniecswiatajestbliski: on to w ogóle regularnie zmienia rodzaj wrzucanych filmów i styl samego siebie co kilka miesięcy/lat.

Najbardziej mi się podobał w okresie gdy wrzucał content podróżniczy (wyjazdy oraz odkrywanie Japonii) i chyba nie jestem osamotniony w tej opinii. To był czas rozkwitu jego kanału (np. współpraca z eurosportem na igrzyskach w pyong-chang chociaż to już chyba była końcówka tego dobrego okresu). Wtedy nie zachowywał się tak jak teraz, był normalniejszy,