Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Proszę o szczerą opinię, bez bajtowania czy wyglupów. Naprawdę mi zależy. W skrócie: zastanawiam się, czy mam sprany mózg od #blackpill i w ogóle całego wykopu oraz forów dla mężczyzn i przez to normalne, neutralne zjawiska widzę już tylko przez pryzmat rozwiązłości kobiet, ich interesowaności oraz #hipergamia? Realny (weryfikowalny - podana jest nazwa grupy, można samemu sprawdzić) post z dzisiaj. Podkreślilem co mnie od razu uderzyło w tekście i na zdjęciu (bez związku z tematem grupy i posta). I wstyd mi przed samym sobą, bo to prawdopodobnie fajni, normalni ludzie, ale moje skojarzenie jest od razu jedno "p0lka + Dubaj = wiadomo". Jak to oceniacie? Czy ja jestem faktycznie spaczony, czy tak samo byście się zastanowili w tej sprawie?

#p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Proszę o szczerą opinię, bez bajtowania czy w...

źródło: dubaj

Pobierz
  • 9
@mirko_anonim: Problem jest skomplikowany. Z kontekstu wynika, że jest to rodzina od dawna mieszkająca w Wielkiej Brytanii. Co więcej sami oferują pomoc innym. Oznacza to, że są w miarę sytuowani oraz mają niezły kapitał kulturowy. To wszystko świadczyłoby o tym, że jesteś przewrażliwiony i blakpil ci mózg zlasował. Z drugiej strony, to są wciąż polacy a więc córka to polka. Dodatkowo jej ubior wskazuje na luźne podejście do życia. Ale znowu:
@mirko_anonim: myślę że jeśli nie znasz żadnej normalnej kobiety a czytasz balckpilla to może to jakoś zaburzać Twój swiatopogląd. Sam uznaje że blackpill jest ok natomiast znam babeczki co potrafią hamować swoje pierwotne instynkty i da się porozmawiać z nimi na każdy temat - same zauwazają rozwiązłość w dzisiejszych czasach.
W skrócie: zastanawiam się, czy mam sprany mózg od #blackpill [...] ? Czy ja jestem faktycznie spaczony, czy tak samo byście się zastanowili w tej sprawie?


@mirko_anonim: Serio jeszcze pytasz kiedy jakiś randomowy post, gdzie wspomniano, że jakaś kobieta siedzi w Dubaju powoduje u ciebie od razu takie skojarzenia?