Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #bekazpo #bekazkonfederacji #referendum #polska

Mam pytanie czy ktoś może napisać pismo i wie do kogo najlepiej aby zapytać oficjalnie kaczora xzy rzad a może prezydenta o to czym są przedsiębiorstwa panstwowe i o jakie im chodzi?
Jakni dlatego jest mowa o nielegalnej imigraxji a nie ogólnie onimigraxji w tym zarobkowej do naszego kraju?
Xo na celu ma mieć pytanie o zniszczenie płotu? Xzy chodzino to, ze wydana niemala suma pieniędzy polskich podatników została zle wydana i mur, który miał bronic obywateli przed nielegalnymi imigrantami to farsa, ktora mozna bez trudu przejść?
A xo do pytania o wiek dlaczego mowa o ogólnym podniesieniu wieku a nie ma opcji xzy jesteś za zroqnaniem wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn? Jak bardzo zgodził byś się podnieść wiek emerytalny ( pamiętajmy na tle UE mamy wysoki diwk emerytalny) xzy tyczy to wszystkich, włącznie z służbami xzy branżami uprzywilejowanymi i rolnikami? I jak będzie się miala odpowiedź nie w referendum do wpisanych przez pis wwe wniosku o kpo deklaracji, a wręcz założenia podniesienia wieku emerytalnego by dostać jakas transze pieniędzy?

Ja nie wiem gdzie i jak kozna ale chętnie wysle jak mi ktoś podpowie.

Jeżeli nie udziela odpowiedzi przed referendum bedzie je mozna bojkotować gdyz trudno odpowiadać na pytanie, którego sensuni treści zbytnio się nie rozumie i nie wiadomo czego dokładnie się tyczą.
  • 1