Wpis z mikrobloga

@enforcer: ksiądz pedofil walący konia na plaży przed dziećmi pokazany palcem... Płaku płaku xD

Przypominam, że sprawę potwierdziła policja, która wlepiła mu mandat, świadkowie i ratownicy WOPR będący na miejscu xD
@Mtsen Duklanowski już w artykule napisał, że nikt nie potwierdza walenia gruchy. Niby to wymysł jakiejś radnej z KO i to ona go zaszczuła bo był księdzem xDDDD
@enforcer: to są właśnie standardy platformy obywatelskiej, niby wolne sądy i konstytucja ale w praktyce to zaszczucie człowieka bo jest z nieodpowiedniej grupy społecznej i doprowadzić do ostateczności. I jeszcze przy przyklasku lewicowych pseudointeligentów. Swietłana przyszłość nas czeka po wygranych wyborach przez platformę
@a4z4a4: ale dziennikarz radia Szczecin nie ujawnil danych ofiary tylko właśnie sprawcy i był grillowany przez to samo KO,ze to przeciez może doprowadzić do ofiary.
@Hatespinner na pewno nie ma tyle żeby gościu stracił życie. szczególnie że od jakiegoś roku mieliśmy kilka przypadków upubliczniania danych ludzi i różne były konsekwencje. w tym już była śmierć nastoletniej ofiary
@uuugg: powiedz mi ile jechali po 'pedofilu z PO' i jego ofierze? Przypomnij mi gdzie jest pedofil,a gdzie zaszczuty nastolatek, ktorego powinno sie chronic?


@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: to nie jest żaden pedofil, nie został za nic skazany. Ale to są wasze neuropejskie standardy żeby ferować ludowe wyroki i lincze zanim sprawą zajmie się sąd.
@Filem00n: aleco Ty tłumaczysz za oczywiste rzeczy?
Większość gawiedzi szuka taniej sensacji, w necie są anonimowi, wylewają swoje niepowodzenia życiowe gnębiąc innych i tłamsząc je bez wyroku sądu.
Tfu im na ryj! Życzę IM w przyszłości tego samego!
to nie jest żaden pedofil, nie został za nic skazany.


@uuugg: to teraz albo wskazesz mi gdzie napisalem o tym ksiedzu, ze byl pedofilem albo moze spokojnie gadac, ze @uuugg to klamca i mitoman.

Mozesz tez przeprosic, ale ja wiem, ze takim prawakom jak ty (skoro ty walisz neuropkami, to ja bede prawactwem) slowo przepraszam przez usta nie przechodzi (co najwyzej siu[...] kolegi, choc mozliwe, ze ty jestes tym wyjatkiem potwierdzajacym