Wpis z mikrobloga

Większość programistów zagłosuje na konfederację. ,,Przedsiębiorcy" uwierzyli w bajeczki Mentzena o obniżce podatków, grillu, samochodzie i trawie. A co wtedy gdy PiS z Konfedracją przegłosuje wyjście Polski z Unii? Firmy powychodzą z Polski która będzie drugą Białorusią. Eldorado w IT się skończy i bardzo dobrze. Ci którzy głosują na konfederację srają do własnego gniazda.

  • 12
@p0melo chłopie, wyobrażasz sobie żeby ktokolwiek przedsiębiorczy zagłosował na Konfederację? To się wyklucza. Przesiębiorcy szukają partii wolnościowych, Konfederacja jest partią antywolnościową.
Eldorado w IT


@p0melo: nawet gdyby ten plan wyjacia z Uni byl prawdziwy to a) wybory wygra ko b) co ma bycie w uni do znalezienia pracy w firmie zagranicznej na terytorium Polski.
No chyba, że ja czegoś nie wiem i USA czy inne kraje dołączyły do Uni i maja podpisane, że tylko przyjmuja do pracy obywateli Uni Europejskiej( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NijuGMD: W jaki sposób jesteśmy zniewoleni? Ty #!$%@? serio myslisz, że wyjście z Unii będzie dla Polski dobre? Unia to najlepsze co ten kraj spotkać mogło. Ale tak, widzę twój nick, znam twoje wpisy, więc wiem że błazen nic mądrego nie napisze.