Wpis z mikrobloga

@WielkiPowrut88: aktualnie to Izraelita. Moim zdaniem od osób publicznych należy wymagać by potępiali stanowczo zbrodnicze reżimy dając przykład młodym, zafascynowanym, oddanym fanom. Kto ma większe zasięgi niż gwiazdy. Shwartzman coś tam na początku nawet wydał na insta post, że jest miłośnikiem pokoju i chciałbym by obie strony sobie podały ręce. Ale Kvyat? Petrov? Nic. Mazepin to do sądu podawał wszytkich i wszytko i fundację założył. A jego ojciec jest fundatorem zbrodni
@Raa_V: Absolutnie nikt nie powinien wymagać od niego jakiś deklaracji antywojennych. Przecież on nie ma z tą wojną nic wspólnego oprócz tego że jest Rosjaninem. Według mnie powinien jeździć pod rosyjską flagą i być przykładem dla innych federacji sportowych że nie można karać za to co robi twój prezydent. Słuszny ruch ferrari moim zdaniem że łamią tą ogólnoświatową rusofobie. Nie może być tak że jeden incydent (w tym przypadku wojna) niezalezny
@WielkiPowrut88: żeby mieć fobie trzeba odczuwać lęk bo fobia to strach. Z rosji wszyscy się śmieją i na nią pluja bo to stacja Benzynowa bez toalet i bieżącej wojny.

Jeżeli społeczeństwa mają ignorować to co robi ich prezydent i żyć jakby nigdy nic to równie dobrze można uznać, że naziści nie głosowali na NSDAP i oni po prostu wykonywali rozkazy Hitlera a ci co strzelali w tył głowy w Katyniu jakoś
@Raa_V: No i po co od razu tak ofensywnie? Co ma biedny Robert do zbrodni wojennych na Ukrainie? Chłop właśnie z tej ogólnoświatowej rusofobii musiał aż obywatelstwo zmienić, wyrzec się swojego dziedzictwa, swoich wartości, swojego kraju żeby tylko tacy ja ty nie przekreślili jego wielkiego talentu. Takiego chcesz sportu? Ja nie, ja chcę sportu równego dla wszystkich niezależnie od tego skąd pochodzisz i jakie barwy reprezentujesz. Sport powinien być apolityczny.

O