Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypominam, ze gdyby nie ten pan to uja bysmy mieli a nie lajta pogrzebowego wiec z tym pluciem jadem to tak raczej bym sie powstrzymal. Piotras zapewnil nam lajta z jednego z najwazniejszych jesli w ogole nie najwazniejszego wydarzenia jak dotad w historii us17. On to jest taki Morawiecki ktory caly przypal zgarnia na siebie a decyzje z tylnego fotela podejmuje wraz z manipulowaniem nim ogrzyca z DE. A to ze sledztwo wyszlo jak wyszlo bo go gimby roznymi fejkami wkrecali a on w to wierzyl nic tutaj nie zmienia.
#kononowicz
Pobierz JulianGangol - Ja tylko przypominam, ze gdyby nie ten pan to uja bysmy mieli a nie la...
źródło: Screenshot 2023-08-23 14-35-08
  • 21
@JulianGangol: nie bardzo rozumiem, to jak ktoś zrobił dobrego lajta z ważnego wydarzenia to już nie można po nim jechać?
W takim razie po barneju też nie powinniśmy cisnąć bo zapewnił nam świetne, trwające niemal 24h, kino drogi z wyprawy do Bielska.
Srawkowi też powinniśmy odpuścić bo gadał do nas dupa oraz wielokrotnie się ośmieszał ku naszej radości.
Dobre rzeczy nie przekreślają dla mnie z automatu tych złych, farmazonienia, pokazywania jakim
A to ze sledztwo wyszlo jak wyszlo bo go gimby roznymi fejkami wkrecali a on w to wierzyl nic tutaj nie zmienia.


@JulianGangol: Biedny Piotruś, od samego początku kłamał i dopowiadał tam, gdzie mu wygodnie, a teraz mamy mu to zapomnieć :(

Fajny stream z pogrzebu, za to dostał brawa - okłamywał swoją widownie, za to dostał stosowne komentarze
@knurknurewiczpierwszy: jakoś nie chce mi się wierzyć, że jakakolwiek skala jechania po chlopeckach skłoniłaby któregoś z nich do rzeczywistego wycofania się :D
Może gdyby byli śmiertelni chorzy i nie mogli mówić to przestaliby nagrywać, ale pewnie nawet wtedy nadawaliby alfabetem morsea wystukiwanym butelka bociana.
Poniżej przykładowa wypowiedź wsw gdyby doszło do takiej sytuacji:
-.- ..- .-. .-- .- / -.-. .... ..- .--- / .-- / -.. ..- .--. ..-.. /
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bigticket: ale co on takiego zrobil? Kilka fejkow wrzucil co mu gimby wyslaly na spolecznosc i tyle. A to, ze nie rzucil sie do gardla Slaweczkowi bo i o co mialby go oskarzyc? Marianek do smierci Majora sie w zadnym stopniu bezposrednim nie przyczynil. Pozwolenie Dryblasowi zeby go zabrac do Sedziszowa czy danie mu nr tel Majora nie spowodowalo, ze on sie przekrecil. Jedynym kto moglby beknac za jego smierc moglby
@JulianGangol: ale mi chodzi tylko o nie popadanie ze skrajności w skrajność. Nie mam zamiaru robić z niego zbrodniarza wojennego ale milczenie na temat jego wtop bo zrobił lajta z pogrzebu też nie wchodzi w grę. To nie jest tak, że on się dał wkręcić i jest z tego tytułu poszkodowany. Zrobił to poniekąd na własne życzenie, chciał być jakimś bohaterem i wielkim śledczym, a zapomniał, że jest tylko mało inteligentnym