Wpis z mikrobloga

Mireczki, taka sytuacja. W podobnym czasie skończyła mi się umowa z Play, a potem z UPC. Przedłużyłem umowę z Play, bo byłem zadowolony z warunków i facet mi mówi, że skoro mam z nimi umowę, a mam też UPC, to jako abonent Play mogę mieć internet w zadowalającej mnie szybkości 15 zł taniej, bylebym tylko wypowiedział stosownie wcześniej umowę. Tak też uczyniłem i czekam do końca bieżącego miesiąca, aż umowa wygaśnie, by podpisać nową na lepszych dla siebie warunkach.

Teraz pojawia się moja wątpliwość - telemarketer z UPC, podczas rutynowej rozmowy czy z nimi zostanę na dłużej zapytał, czy w Play informowali mnie o miesięcznej karencji, wskutek której przez miesiąc nie będę mógł z nimi podpisać nowej umowy. Nie, nie poinformowali xD a zatem powstaje pytanie:
1. Kto mnie bardziej robi w wała - człowiek z Play czy człowiek z UPC?
2. Czy w przypadku rozmowy z telemarketerem UPC jest możliwość takiego pociągnięcia umowy, aby zaoferowali mi coś ponadstandardowego, czy czasy te bezpowrotnie minęły?

#upc #internet
  • 3
@pesymistyk: jeden wlasciciel nie oznacza, ze maja dokonana integracje czy wszystkie umowy sa na wspolnych warunkach, ba przez kilka lat UPC bedzie korzystac z wielu wewnetrzych systemow czy uslug starego wlasciciela (liberty global) pomimo bycia przejetym przez play.