Wpis z mikrobloga

Krotka pilka panowie. Jakie znacie rzeczy w sferze lozkowej na ktore swinie nie chca sie zgadzac? Mi na pierwsza mysl przychodza tak od strzala bez dlugiego namyslania dwie rzeczy. Pierwsza to brak zgody na an@l a druga to brak zgody na spust na ryj. Tak tak wiem, ze to nie dla beciaka takie rzeczy i ze dla chada to wszystko zrobia tak tak to juz wiemy ale pominmy to. Gdzies jak gadam z w jakims blizszym gronie z kolezankami to badajac temat wlasnie te dwa przyklady sie jakos powtarzaja bym powiedzial doliczajac w to oczywiscie juz swoje doswiadczenia. A wy co tam byscie jeszcze do tego dorzucili? Na co polski lymyn jeszcze niechetnie patrzy w tych sprawach? Memik dla atencji.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
Pobierz JulianGangol - Krotka pilka panowie. Jakie znacie rzeczy w sferze lozkowej na ktore s...
źródło: Screenshot 2023-07-28 04-03-12
  • 40
@Mokebianin: no i spoko tyle, ze mi nie chodzi tu o podwazanie mojej tezy a dyskusje i jakies dodatkowe rzeczy na ktore polskie swinki niechetnie sie zapatruja i czego nie chca robic. Mozesz podac jakies inne rzeczy ktorych ty doswiadczyles no chyba ze tobie kazda na wszystko pozwalala to wtedy nie bylo tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Od siebie dodam, że kobiety które mówią że nie lubią być srogo wybolcowane,

b. Kłamią.

@Wisent_14: Oczywiście, że tak i każdy kto twierdzi inaczej w tej kwestii jest idiotą po prostu. Ogólnie to turbo zabawna jest ta narracja w naszym społeczeństwie budowana od lat, że laski są niemalże święte pod tym względem bo Maryja zawsze dziewica. Ze swoich doświadczeń życiowych mogę napisać, że laski są nawet bardziej zboczone od facetów bardzo
@JulianGangol: Spróbowałem już chyba wszystkiego, czego można spróbować.

Co prawda nigdy nie było to w obrębie jakiegoś poważnego związku, ale to nie zmienia faktu, że nie wyobrażam sobie jak niektórzy latami żyją w relacjach z konserwatywnymi dziewczynami posiadającymi libido 80-latka (bo inaczej nie można tego nazwać).
@JulianGangol: jesli chodzi o anal to kazda panna, z ktora dluzej bylem sie zgadzala nawet jak miala zle wspomnienia po poprzednich i kazda to mniej lub bardziej lubila (przy analu z reguly panna b szybko dochodz). Imo kazda lubi, tylko potrzeba wyczucia i skilla od chłopa. Spusty na twarz, do buzi itp. faktycznie sporo ma obiekcje.
@technojezus co niby jest obrzydliwego? Jakbym mial opcje wybierac tylko waginalny lub analny to wiadomo,
@JulianGangol: wszystko lubią pod warunkiem, że jesteś chadem albo przynajmniej chadlitem jak jesteś normidłem przeciętnym to w gumce na pieska przy zgaszonym świetle przez 5 min i nie ma co dalej dyskutować zamykam temat chyba że ona jest 3/10 a Ty 4/10 to możesz sobie pozwolić na wiecej.
Seks waginalny w okres - niektóre kobiety uznają to za niekomfortowe i fuj, inne zaś to uwielbiały i prosiły o wsad celem uśmierzenia bólu.


@Mokebianin: nazwij mnie idiota, durniem, beciakiem ale np. to dla mnie jest fuj i koniec. W te dni zawsze jakies akcje zastepcze trzeba robic i to nawet nie ze wzgledu na obiekcje panny ale na moje bo dla mnie to jest obrzydliwe xD

w zyciu bym nie