Wpis z mikrobloga

TL;DR z wczoraj
Jakiś ukraiński patus pobił Polaka bo ten nie chciał powiedzieć "Slava Ukrainie" Użytkownicy wykopu zachowali jednak zdrowy rozsądek i po potępieniu takiego zachowania oczekują, że sprawca odpowie za swój czyn przed sądem.

Żart. Oczywiście, że na tym się nie skończyło XD

Wcale nie chodzi o to by ukarać sprawcę, tylko o to by kręcić inbę. Skoro jeden jest winny to HURR DURR wszyscy są winni! Nie jest ważne, że wśród 2-3 milionów Ukraińców mieszkających w Polsce większość próbuje żyć normalnie, WSZYSCY muszą odpowiedzieć za zachowanie mniejszości. W ogóle najlepiej żeby 40 milionów ludzi... przepraszam "widlarzy" XD zostało za to ukaranych. A Władimir Władimirowicz uzyskał nareszcie casus belli na prowadzenie ludobójstwa bo inaczej Ukraińcy zrobią nam drugi Wołyń XD

A jak nie popierasz odpowiedzialności zbiorowej, to jesteś lewag, banderowiec i ukrofil XD

#polska #ukraina #rosja #wojna
Pobierz arkan997 - TL;DR z wczoraj 
Jakiś ukraiński patus pobił Polaka bo ten nie chciał powi...
źródło: aomD47J0_700w_0
  • 42
@arkan997 ludzie zapominają że jak weszliśmy do UE to od nas największą patola też wyjechała i robiła podobne akcje za granicą i na zachodzie mieli o nas takie zdanie jak teraz my o Ukraińcach. Ja osobiście jestem zdania, że jak ktoś przyjechał do nas uczciwie pracować i nie wymusza nam swoich przekonań na siłę to jak najbardziej jestem za.
@arkan997
Prawaki mają w dupie to że zawsze trafia się patologiczne jednostki bo po prostu chcą mieć kozła ofiarnego którego dziennie pokazują im palcem agenci z Kremla. wśród Polaków za granicą odsetek takich patoli jest jeszcze większy a szczególnie w Holandii i jakoś tam nie ma antypolskiej polityki, ciekawe dlaczego xD
Pobierz Titufe - @arkan997
 Prawaki mają w dupie to że zawsze trafia się patologiczne jednost...
źródło: temp_file.png2819997176202809931
@arkan997: Podziwiam wykopków że tak szybko rozkręcili inbę, nie pamiętają już jak na nowym świecie w warszawie "ukrainiec" zadźgał kogoś tam a potem sie okazało że to polak katolik. Pamiętam że było pare takich akcji że na koniec wychodziło że to jednak nie był ukrainiec albo że owszem był ale to on był ofiarą. Jednak tym razem sie trafiła szóstka w lotka i można wczytać program "a mówiłem że robio nam