Wpis z mikrobloga

@Lukardio: jak wszystko takie oryginalne i drogie, to niech wstawi paragon za zegarek i torebkę. Samochód mnie nie interesuje, bo co to za kłopot kupić kilku letnie auto po wypożyczalni?
Przecież nowe Mustangi w Niemczech dostają dzieciaki na 18 urodziny od rodziców, a w USA to jest auto, którym jeździ biedota.
Nie imponuje mi takie auto za kilkanaście tysięcy euro, bo dosłownie każdy, nawet z niemieckiej minimalnej może takim się popisywać
@Lukardio: W jakim "biznesie" ona siedzi? Swoją drogą przejrzałem ile kosztuje taki Mustang xD. #!$%@? pracuje na Poczcie jako listonosz i jak bym przycisnął to bym z pocztowych oszczędności sobie takie auto kupił.
A według jej wrzutów to już miliony ma na koncie to takie auto to groszowe sprawy, powinna przynajmniej sobie jakaś S klasę za 1,5 miliona #!$%@?ć.
@haosek: wielu zarobasów mówi o tym, żeby kupić auto za maksymalnie 6 miesięczne zarobki - wtedy nie robi to takiego efektu "wow" dla właściciela i nie traktuje się wtedy auta jako "pomnika" swojego sukcesu, bo po prostu jest to rzecz jak każda inna.

Ona ma auto za jej rzekome 2 tygodniowe zarobki i mimo wszystko jest na prawie każdej jej rolce i wpisie w mediach społecznościowych.
Więc jak to do cholery
@Lukardio: a co do wpisu - nikt nie czyta wykopu, nikt nie wie nawet co to jest, a dziwnym trafem wszystko o czym tutaj piszemy i co komentujemy jest nagle wrzucone / skomentowane na mediach społecznościowych tych wszystkich zarobasów, co robią taki pasywny dochód, że nawet na spotkaniu ze znajomymi siedzą przed ekranami kilkuletnich macbooków albo równie starymi iphonami ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Lukardio @DeutscheGesetze a ten zegarek to nie jest jakieś gówno pokroju guess GW0105L2? jeżeli tak to nikt tego gówna nawet nie odważyłby się podrabiać bo on jest chińczykiem z naklejonym logo za 1000zl XDDDD paragon zbędny bo to bubel tbh


@Bananowymauolat: No to przypau w #!$%@?, ja zarabiam 3,5 tys. zł i #!$%@?łem sobie Citizena za 1,8 tys. zł xD. Czy posiadam odpowiedni rekwizyt do rozpoczęcia BIZNESU ONLAJN?

Co do samochodów
No to przypau w #!$%@?, ja zarabiam 3,5 tys. zł i #!$%@?łem sobie Citizena za 1,8 tys. zł xD. Czy posiadam odpowiedni rekwizyt do rozpoczęcia BIZNESU ONLAJN?


@haosek: jaki to Citizen? Pochwal się, bo fajnym zegarkiem to aż miło się chwalić ()
@DeutscheGesetze: CB0230-81E ( ͡º ͜ʖ͡º)

Swoją drogą. Przeglądnąłem sobie te profile tych ludzi ze środowiska tej laski. Prawdę mówiąc to przykry obrazek - te ich posty. Większość z nich nie potrafi poprawnie tekstu napisać (tak, tak - wiem, że ja robię też dużo błędów, ale ja piszę na wykopie i mam wyjebongo w tekst - nie redaguje go. A oni piszą "posty" do rzeszy "fanów" -
@Lukardio: ale ja nigdzie nie napisalem, ze jej zegarek to podrobka. Przeciez na rece ma Guess GW0105L2 Raven; zegarek tak tani, ze zaden majfrend lub inny turek nie bedzie go podrabial - byloby to czyscie ekonomicznie nieoplacalne.

co do tankowania 95, to akurat okay - gdyby lala tam Racing 100, to byloby to absolutnie zbyteczne, auta z wypozyczalni sa nastawione na 95 (klient ma oddac pelny bak, ale nikt