Wpis z mikrobloga

#polityka #andruszkiewicz

Dzień dobry wszystkim mirkom i mirabelkom

Kilka spraw ogłoszeniowych:

1. Startuję z list Konfederacji w najbliższych wyborach.

2. Ostatnie miejsce na liście w Łodzi to Ja.

3. Jako były zbanowany Bordo w jednej z pierwszych akcji #stobanowdlaprawakow postanowiłem stworzyć POLITYCZNY profil informacyjny również na Wykopie. Świadomy, iż w tagu #polityka istnieją same zwyrole interesanci polityki, mam zamiar na czas kampani informować o moich działaniach i co kilka dni odpowiadać na pytania zadane pod dwoma tagami #polityka i #andruszkiewicz
Otagowanie inaczej niż socjalne minimum tych dwóch tagów skutkować będzie brakiem odpowiedzi. Jak ktoś nie chce mieć polityki i mnie w widzianych postach to ma do tego prawo.

4. Świeżo założone konta społecznościowe można znaleźć na stronie andruszkiewicz.blog . Proszę o wyrozumiałość. Na razie wszystko jest w powijakach.

5. Jeżeli czujecie się bezużyteczni, to musicie wiedzieć, że na wykopie od co najmniej roku istnieje funkcja dodania do profilu na #wykop #wypok swojego linka do Facebook-a, która pomimo zgłoszeń NIE DZIAŁA.

6. Sam mało spożywam alkoholu, ale lubię tworzyć swoje Piwo, Wino, Cydr czy Miody Pitne.  A więc #uwaga #rozdajo  rozdaje ręcznie robiony Miód Pitny  trójniak Maliniak 0,7L każdej osobie która dotarła tu i polubiła ten post, ale też piwniczakom i piwniczankom, które jedyne co robią to grają w rozdajo.
    Miód z jednej z Puszcz na mazurach, a maliny z jednej z mazurskich wsi z dala od czegokolwiek.

7. Mam różowy pasek bo akurat na wypoku identyfikuję się jako Twoja Królewska Mość. Tak też rozkazuję wszystkim WYJĄTKOWO wrażliwym się do mnie zwracać.

8. Jeżeli ktoś chce pomóc w kampanii to proszę o kontakt na jednym z moich profili.

9. Najbardziej pomożecie wpłacając pieniądze pod tagiem #100zlotychdlaprawaka. Dla osób, które wpłacą na moją kampanię i oznaczą powyższym tagiem swój post informujący o tym, po wyborach zorganizuje uroczystą kolację. w podzięce za pomoc.

10. Ten profil prowadzę sam osobiście i nie wykupuję na nim reklam ani pozycjonowania.
Profil jest dla wąskiej zainteresowanej grupy użytkowników Wykopu. Zdaje sobie sprawę, że wiekszość prawicowego grona czcigodnych wyborców siedzi poza zideologizowanym wypokiem, ale odpowiadaniem na pytania anonimowych ludzi z internetu jest ciekawe i rozwijające, gdyż nie brak im oporów.
Pobierz MateuszJakubAndruszkiewicz - #polityka #andruszkiewicz 

Dzień dobry wszystkim mirkom...
źródło: temp_file3871208745350059055
  • 270
właśnie dlatego


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: czyli, że trafiłeś do konfederosji, bo są tam szury, antyszczepy i ruscy agenci? No powiem ci chłopie, odpowiedź godna partii xD

Nie chce żeby moim zdaniem poglądy mniejszej biurokratyzacji, wolności osobistej szeroko pojętej były kojarzone z tym co wymieniłeś


Przecież sam napisałeś, że te poglądy były przyczyną dołączenia xD

No ale nawet jeśli nie to i tak jestem w szoku, że zdałeś zajęcia z logiki, a teraz myślisz,
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz ehh, dobrze, powiedzmy, że się nie zrozumieliśmy. Może na to pytanie uda ci się odpowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio myślisz, że doktór ekonomii, który nie odpowiada na pytania ekonomiczne, dziadek pieprzący o ekscelencji Putinie i ruski szpion braun doprowadzą nas do wolności osobistej? Tak lub nie, bez fikołów kolejnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz Gorąco polecam coś co mnie osobiście totalnie odbiło lata temu od tej śmiesznej partii. Mianowicie; wygoogluj sobie listę błędów logicznych, zapoznaj się z nimi i puść sobie losową rozmowę z którymkolwiek z czołowych polityków partii do której należysz. I zacznij liczyć. Zupełnie szczerze, tylko tyle wystarczy jeżeli zależy Ci na racjonalności a nie fanatyzmie. Okazuje się, że tak ładny zapach paróweczkowego imperium ginie w śmierdzącym ścieku populizmu i erystyki.
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz:

1. Jaki miałeś nick na tym zbanowanym i usuniętym koncie?
2. W jaki sposób chcecie mieć jakiś wpływ?

Mówicie o rządzeniu państwem itp a bez wejścia w koalicję możecie najwyżej pomarzyć o "stołkach" innych niż tych wypierdzianych przez szeregowych posłów w sejmie. Po wyborach to PO albo PiS ponegocjują z Trzecią Drogą i Lewicą by uzyskać większość.
W takiej sytuacji mówienia każdemu "nie" to będziecie 3 albo 4 rozmiarowo partią
12 godzin minęło i więcej miodu nie mam.

zapisuje 98 osób plusujących i im dostarczę miody pitne w dzień moich urodzin. tj końcówka października niedługo po wyborach.

dlaczego tak późno?

- Przed wyborami będzie to łapówka wyborcza
- Przepisy wyborcze mogą na to nie pozwalać
- Muszę zlać 3 baniaki bo za dużo osób zaplusowało, liczyłem na 20