Wpis z mikrobloga

@myszczur:
co masz rozkopane oprócz odrobiny Kupieckiej i wiaduktu na Zjednoczenia, odrobiny Podgórnej i kawałka Prostej? każda z tych ulic w zupełnie innym rejonie miasta, na dodatek istnieje kilka bezproblemowych alternatyw?

robisz narrację jakby 1/3 miasta stała w korkach, a już zapomniałeś jak zaorali i zamknęli całą Westerplatte, albo Dworcową i Batorego pod wiaduktem? XD
@myszczur:
faktycznie, Działkowa także, zapomniałem
co na Strzeleckiej bo nie widać nic na google mapach?
co na WP w dwóch miejscach? chyba tylko gdzieś na wysokości mrowiska nie ma pasów na asfalcie namalowanych, to taka masakra dla ciebie?
Wazów praktycznie nie jest jakoś szczególnie istotna, to nie tranzyt i ma objazd bez problemu 100 metrów dalej xD

brzmisz jak typowy p*lak:
- nie remontują i są dziury w drodze chrummm kwikkkk
@PanKracy582: Przy NBP tylko od drugiej strony coś robili, stałem tam w korku. Czemu sobie dopisujesz jakieś kwiki - rozumiem, że jest kasa i trzeba ją szybko wydać, ale mam prawo być niezadowolony z licznych utrudnień. Nie pierwszy raz zauważam, że sobie dopisujesz tak różne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@myszczur:
reszty nie skomentujesz, bo nie pasuje czy co?

licznych utrudnien

xD

Kupiecka to rozumiem, że dosyć ważna koło ZUSu, Działkowa też może być uciążliwa ale reszta to jakieś pomniejsze ulice które nie są tak ważne a opowiadasz, jakby rozkopali 1/3 miasta i w szczycie przez miasto przebijasz się 1h

mordo ogarnij się, uszy do góry i trochę optymizmu, ewentualnie wyjedź gdzieś dalej niż ZG i zobacz jak 'wesoło' jest np.
@myszczur: Lepiej #!$%@?ć miasto i trochę się pomęczyć, niż przez kilka lat #!$%@?ć się z pojedynczymi remontami. Ale Januszom nigdy nie dogodzisz xD Najlepiej nic w ogóle nie robić w roku wyborczym, bo hurr durr wybory xD

Ostatnio byłem w Poznaniu i patrząc, co tam się dzieje, to w Zielonej są drobne remonty xD Przez wiadukt elegancko przejedziesz, na Działkowej masz ruch wahadłowy.