Wpis z mikrobloga

Wybory już niedługo. Nie wiem na kogo zagłosować.
Mam dwie opcje:
KO / Konfederacja

Mam obawy że pierwsza partia pójdzie w stronę totalnego zgnojenia chuopów, na rzecz julek. Do tego będą kradli jak psiory, którzy przetarli szlaki do pełnego rozkradania kraju i pokazali, że tutaj można robić wszystko bez konsekwencji.

Druga opcja wydaje się lepsza dla przeciętnego chuopa, jednak istneją obawy, że pójdą w stronę szmaty kukiza, czyli zdrady narodu de facto i sprzedadzą się za parę szekli dla psiorów.

Nadal każda z tych opcji jest 100 razy lepsza od psiorów.
Którą chuop ma wybrać?

15 października zaglosuję zgodnie z wynikiem tej ankiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wybory #sondaz #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #przegryw #ankieta #polityka
Pobierz Przegrywex - Wybory już niedługo. Nie wiem na kogo zagłosować.
Mam dwie opcje:
KO / K...
źródło: FwN2IdeWAAMrBEm

Na kogo ma chuop zagłosować

  • KO 50.5% (109)
  • Konfederacja 49.5% (107)

Oddanych głosów: 216

  • 25
@BeginEnd: Prawda jest taka że przeciętny chuop nic nie wie o polityce i wybiera w ciemno. Nawet jak jestem trochę zorientowany, to nie śledzę programów wyborczych żadnej partii. Liczę że może inne chuopy podpowiedzą
@FikuMikuPyk: rozwin te myśl, czasy PO były jak byłem dzieckiem/nastolatkiem i niezbyt pamiętam jak się żyło wtedy itp bo wtedy moim jedynym zmartwieniem było żeby zaliczyć sprawdzian z matmy
XDDD nie wiem nad czym ty sie zastanawiasz jak oni juz ida w tym kierunku, julka cie oskarży o gwałt bo wiadomo incel, i cyk do puchy, domiemanie niewinnosci? a po co? a na co to komu?


@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Do gwałtu na julce nie potrzeba nawet spojrzenia na nią. Sam fakt, że muszą oddychać tym samym powietrzem co my, np. w jakimś budynku publicznej instytucji, w pojeździe komunikacji zbiorowej bądź mijając się
@Przegrywex: Oczywiście, że konfa. Ukróci te wszystkie renty dla neetów, janusze #!$%@?ą chłopom w kołchozach w opór za jak najmniejszy hajs, więc w końcu zaczną się (in video game).

Widzisz jak działa wolny rynek matrymonialny? Tego samego potrzebujemy też ekonomicznie.
Mam obawy że pierwsza partia pójdzie w stronę totalnego zgnojenia chuopów, na rzecz julek. Do tego będą kradli jak psiory, którzy przetarli szlaki do pełnego rozkradania kraju i pokazali, że tutaj można robić wszystko bez konsekwencji.


@Przegrywex: Degeneracja w państwie postępuje wraz z upływem czasu, bo nikt tego nie rozlicza. Tak samo dałoby się porównać PO do porzednich rządów. W każdym razie PO to żadna szansa na zmiany w tym aspekcie.
@Przegrywex: I tak nie masz na to wpływu, nikt niema. Partie to sztuczne podziały, dające masom iluzję wyboru i wpływu. W rzeczywistości wszyscy grają do jednej bramki, a zalecenia i nakazy spływają z zewnątrz. I Polska nie jest tutaj wyjątkiem, tak działa piramida władzy realnej.