Wpis z mikrobloga

na jakich stronach można "wynająć" dziewczynę na wesele w krakowie, odpłatnie? od miesiąca byłem umówiony ze starą, osiedlową znajomą, ale poznała jakiegoś gościa, który jej zakazał iść z innym na wesele, w piątek się dowiedziałem no i w sumie pali mi się pod nogami, bo w sobotę już uroczystość, a samemu trochę słabo iść, mimo że to ślub bardzo dobrego kolegi z liceum, i kilka osób będę znał #wesele
  • 6
@dzieju41: niby tak, ale tak na dobrą sprawę, nigdy nie byłem na weselu, nie wiem jak to wygląda, czy nie będę jedyną osobą, która przyszła sama, trochę głupio to będzie wyglądać :d
@arkozy: zaraz zaraz - rozumiem, że ta osiedlowa znajoma (lub jej nowy chłopak) skoro nie potrafi znaleźć za siebie zastępstwa to zwróci Ci koszt talerzyka jaki będą musieli przez jej "widzimisię" ponieść Państwo Młodzi, tj. przynajmniej te 300zł, tak? Co do wesela - lepiej iść samemu niż z osobą, którą znasz bardzo słabo lub w ogóle, a już płacenie komuś za obecność zakrawa o absurd - najwyżej wyjdziesz wcześniej z wesela