Wpis z mikrobloga

@ZenujacaDoomerka nie mam dzieci to się nie znam, ale dla mnie to jest dziwne, że się dzieci wozi do szkoły samochodem, sam od pierwszej klasy dymałem z buta, jakiś kilometr w jedną stronę; jak padało albo #!$%@?ło, to autobus lub mnie ojciec zawiózł, ale tylko jak miałem na 7, żeby sam do roboty zdążył.
Jakie było moje zdziwienie gdy rok temu zagadałam się z sąsiadką i powiedziała, że odwozi córkę do szkoły codziennie i również odbiera ją autem, byłam zdziwiona i spytałam się jej czy młoda chodzi do szkoły z poza rejonu, a ona, że nie, że do podstawówki gdzie też kiedyś uczęszczałam, 300 metrów bezpiecznego chodnika dzieli nasz blok, a ten budynek szkoły, o mały włos nie wypsnęło mi się na głos czy ona nie
@ZenujacaDoomerka: No spoko, problem jest w załączonym obrazku - od czasów mojego dzieciństwa, tak od końca lat 90, do teraz ilość połączeń autobusowych jest żenująco niska. Teraz jest dużo gorzej i dlatego rodzice dowożą bardziej powszechnie dzieciaki do szkoły.
Biednieją też gminy, które nie mają funduszy na działania w tym zakresie, albo jest on bardzo niski, bo coraz mniej jest autobusów szkolnych.
Jesteśmy zatem w dupie.
Pobierz Tranzrekina - @ZenujacaDoomerka: No spoko, problem jest w załączonym obrazku - od cza...
źródło: linie-autobusowe
@ZenujacaDoomerka: Ale problem jest w innym miejscu. Tzn, tak, korki się robią bo rodzice odwożą dzieci samochodem, tylko należy sobie odpowiedzieć dlaczego tak jest? I powodów jest wiele:
- bo rodzice boją się puscić małe dzieci same busem przez pół miasta
- bo plecak w #!$%@? waży
- bo odwożą samemu jadąc do pracy
- bo zbiorkom jak wspaniale nie byłby reklamowany, wcale nie jest bezpieczny i czysty a ludzie wcale
@duzeelobenc:

Polacy to się potrafią pokłócić o byle co xD niektóre komentarze takie jadowite, że aż dziwne, że można o taką głupotę się tak #!$%@? xD


Nie, po prostu antynataliści i damskie stuleje czy jakiś denny obcy psy-ops znalazł sobie kolejny już skrajnie absurdalny powód by zakomunikować wszem i wobec 'nienawidzę dzieci i nienawidzę ludzi którzy mają dzieci, zobaczcie, najlepiej nie mieć dzieci, nie miejcie dzieci, zobaczcie jak nam przeszkadzają, nam,