Wpis z mikrobloga

nie znam cię. Skąd mogę wiedzieć czy nie jesteś jakiś dziwny i mi nie zrobisz krzywdy XD


@Kami123x: Po tym komentarzu już wiem, że jesteś #!$%@? oszustem i to w dodatku leniwym, bo nawet wysilić Ci się nie chciało by jakoś "ładniej" skłamać. Ja serio mam firmę (mogę nawet nip podać, regon, adres), chciałem pomóc i gdybyś naprawdę był bezdomny, przejawiałbyś chociaż procentem chęci do zmiany swojej sytuacji, to byś na
@Kami123x: Gdybyś wiedział, to nie kłamałbyś o swojej bezdomności by naciągać ludzi. Osoba która zaznała smaku biedy nigdy w życiu nie podjęłaby się takich działań jak Ty, więc nie #!$%@? mi tu farmazonów, cukiereczku. Nawet nie odniosłeś się do mojego komentarza w którym Cię wyjaśniam. Po prostu jesteś oszustem i nic więcej. #!$%@? do roboty.
Jakby serio chciał poprawić swój byt to by na kolanach ci dziękował za taką propozycję.


@_Blanche_Barton: Dokładnie.

Ps: dobry z ciebie Mirek, najlepszego w żyćku.


@_Blanche_Barton: Dziękuje za miłe słowo. Staram się być pomocny dla każdego, bo sam dużo przeszedłem chociaż czasami jestem nerwus :P Tobie również życzę wszystkiego co najlepsze!