Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem małego laptopa do użytkowania w codziennych sprawach. Do konsumpcji treści, oglądania YT, Netflixa, różnych szkoleń czy akruszy google. Najbardziej mi zależy na dobrym ekranie, kompaktowej konstrukcji i długości pracy na baterii. Całe życie byłem team #microsoft ale chciałbym spróbować #macbook. Myślałem nad Air z 2022 z M2 8/256 lub z M1 z 2020 z 16/256. Z drugiej strony nie jestem przekonany czy zakup tak drogiego laptopa do tak podstawowych rzeczy ma jakiś większy sens. Zapewne z windowsem w tych pieniądzach niczego lepszego nie znajdę. Coś polecacie?
#pytanie #laptopy
  • 3
@Varmandoble: szybkość, bezgłośność, nie grzanie się, klawiatura i touchpad na genialnym poziomie.

Też robie podobne rzeczy do Ciebie i szkoda mi bylo kasy. Poki co kupiłem używany podstawowy model m1 8/256 żeby zobaczyć ile to jest warte. Jak mi kopara opadła to do tej pory sie nie podniosła. Mnóstwo czasu spedzam z laptopem na kolanach na kanapie i dla samego faktu że sie nie grzeje i nie szumi to juz warto.