Wpis z mikrobloga

@Reniferus: nie kupuj laptopa do grania
a do nauki to każdy podejdzie byle żeby się włączał i miał wystarczająco dużo pamięci
dopóki nie obrabiasz grafiki to raczej nie potrzebujesz jakiś #!$%@? statystyk
@SarahC: właśnie bardziej stawiam na naukę na studia ale nie powiem ze w wolnym czasie w coś bym pograł ale to tak przy okazji więc np nie chciałbym zintegrowanej grafiki itp ale w ogóle się nie orientuję w laptopach.
@Reniferus: wiesz co, a zobacz w co chcesz grać, bo może być tak że odpalisz gre na telefonie typu xiaomi za tysiaka+ a laptopa to jednak taniej by było kupić jedynie do nauki. Ja mam Xiaomi i jakieś gówno gierki na zabicie czasu jak czekam w kolejce czy coś chodzą perfekcyjnie
@SarahC: Weź ty już z tymi swoimi radami z dupy #!$%@? do domu. Może poradź mu jeszcze, że najlepiej niech sobie narysuje na ziemi kratkę patykiem i pogra w kółko i krzyżyk jak będzie się nudził.
@z1x2c3: Nie wiem o co ci chodzi, Azja tzn Chiny mają od paru lat dobrze rozwinięty rynek gier... na telefon
na #!$%@? się #!$%@?łeś () ¯\(ツ)/¯

W dzisiejszych czasach rzeczywiście można kupić telefon do gier, chyba że chcesz grać w tytuły które na telefon nie wyszły — ja tego nie wiem, bo przedmówca nie mówił w co chce grać.
@Reniferus: w dzisiejszych czasach gry tzn jeden i ten sam tytuł może chodzić na wielu platformach pc, kom, ps, xbox
teraz rzeczywiście zaznaczyłeś że chodzi o gry tylko i wyłącznie pc'towe

dla przykładu taki genshin chodzi na wielu platformach — kom, pc, xboxsie i mieli jeszcze na swicha robić ale chyba już im się po prostu nie chce