Wpis z mikrobloga

Kuce zawsze najwięcej kwiczą o cenzurze i wolności słowa, a tymczasem sami usuwają najwięcej komentarzy pod swoimi wpisami.

Jestem pewien że gdyby to środowisko doszło do władzy to cenzura przez nich stosowana była nieporównywalna z poprawnością polityczną obowiązującą na zachodzie. Oczywiście szkalowanie czarnych lesbijek żydowskiego pochodzenia byłoby jak najbardziej dozwolone, cenzura by dotyczyła jedynie krytyki środowisk konserwatywnych.


#konfederacja #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazkonfederacji #neuropa
  • 11
Kuce zawsze najwięcej kwiczą o cenzurze i wolności słowa, a tymczasem sami usuwają najwięcej komentarzy pod swoimi wpisami.


@falden: Dowód anegdotyczny. Może po prostu zawsze usuwają twoje, bo piszesz bardzo brzydkie rzeczy. Chyba rozwiązałem twoją zagadkę.

Jestem pewien że gdyby to środowisko doszło do władzy to cenzura przez nich stosowana była nieporównywalna z poprawnością polityczną obowiązującą na zachodzie.


@falden: Byłaby nieporównywalna, bo by jej nie było. Konfederacja jako jedyna jest
@falden: Zgadzam się tu z Bosakiem. Np. karane powinny być kłamstwa w trybie wyborczym, bo demokracja tego wymaga, karane powinno też być kłamanie w sądzie, bo praworządność tego wymaga, więc są wyjątki. Wolność polega przede wszystkim na odpowiedzialności. Ale nie może istnieć np. cenzura prewencyjna ani polityczna poprawność, a z tym już wielu lewaków się nie zgodzi.
@Jah00:

Kryterium zgodności z ,,katolicką nauką społeczną'' jest bardzo nieostre, faworyzuje jeden konkretny światopogląd i może służyć do sporych nadużyć.
Np. karane powinny być kłamstwa w trybie wyborczym, bo demokracja tego wymaga, karane powinno też być kłamanie w sądzie, bo praworządność tego wymaga, więc są wyjątki. Wolność polega przede wszystkim na odpowiedzialności. Ale nie może istnieć np. cenzura prewencyjna ani polityczna poprawność


@Jah00: Z pewnością dokładnie o to chodzi w "katolickiej nauce społecznej".
@falden: @staggermeister_ Ja nie jestem katolikiem i nie studiowałem katolickiej nauki społecznej, ale z pewnością zgodzę się z Bosakiem, bo tu chodzi po prostu o zdrowy rozsądek. Dopiero teraz zrozumiałem, że dla was słowo "katolicki" działa jak płachta na byka i już rozsądek jest nieważny i prawda jest nieważna.