Wpis z mikrobloga

#przegryw
Wiecie dlaczego pojde zaglosowac na konfederacje? Zeby wkooorwic jak najwiecej psychopatow. To jest najwazniejszy powod dlaczego na nich oddam glos. Mam nadzisje ze zdobeda chociaz 15% I wszsytkim tym lewackim I innym zjebom dooopa wybuchnie z tego zalu I wscieklosci... a poza tym nie jestem frajerem, obojetnie kto bexzie rzadzil w tym #!$%@? vedzie tak same hoojowo albo jeszcze gorzej...
  • 22
@observatore_86:
Dla kontrowersji wypchniesz na posadę posła jakichś losowych ludzi którzy cię mają w dupie. A lewakom nie pęknie dupa bo konfederacja to wymarzony wróg ideologiczny aby nakręcać kółko #!$%@? i robić szum wokół walki z "faszystami".
Korzysta na tym konfa, lewaki. Tylko ty nie korzystasz.
@observatore_86: Tu nie chodzi aby komuś na złość robić. Powinniśmy wybierać to co dla nas wszystkich byłoby dobre, poznać kandydata na którego głosujemy, program danej partii czy nam leży czy też nie i całokształt. Jednak wszyscy żyjemy w tym kraju i jak źle wybierzemy dalej będą nas doić. Najlepsze jest to, ze My wszyscy tworzymy rzeczywistość w której przyszło nam żyć, a niestety większość odpycha od siebie odpowiedzialność za to, ze
@tos-1_buratino: @Sylwester_Zwalon

PiS to druga alternatywa - #!$%@? wszystkich oprócz starych dziadów. I tak żadna partia nic nie da mi, brzydkiemu samotnemu mężczyźnie, więc co mnie boli która partia będzie dojeżdżać? Ważne że będzie źle wszystkim i będzie kwik, tyle mi wystarczy.
@Sylwester_Zwalon:
Ja bym powiedzial wiecej. Kazdy glos to glos stracony...przeciez obojetnie na kgo zaglosujesz I kto wygra bedzie tak same hoojowo albo raczej jeszcze znacznie gorzej z kazdym rokiem...wystarczy spojrzec na wyscig pomiedzy pis a tkzw. Opozycją w rozdawnictwie. To jest poprostu przekrzykiwanie sie kto da wiecej, licytacja...
@Wixonejo: ok. czyli wychodzi na to ze w tym kraju poprostu absolutnie nie ma na kogo oddac swoj glos. wszyscy politycy to psychopaci, zlodzieje, bandyci, kłamcy... czyli tak jak pisalem, obojetne na kogo oddasz swoj glos bedzie tylko gorzej, równia pochyła w dół...nawet te dziady emeryci mają przesrane, bo przeceiz co pis im daje w 13, 15 i 20emeryturze, tracą w sklepie w wyniku dwucyfrowej inflacji ktora zostala sttworzona przez pis
@MxS89: powiedz mi, po co uczyć się programów partii, skoro tylko PiS w historii zrealizował jakiekolwiek obietnice wyborcze?
A Konfederacja nie ma programu jako takiego, bo nie stosuje dyscypliny partyjnej.

Algorytm głosowania jest bardzo prosty.
1. Czytasz program wyborczy PiSu - jeśli to dla Ciebie głosujesz na nich, jeśli nie to czytasz o poglądach Konfederatów.
2. Jeśli są zbieżne to głosujesz na Konfederację, jeśli nie - jesteś lewakiem. Zagłosuj na cokolwiek