Wpis z mikrobloga

Najlepszy z Polaków byłby Skorża, ale był nieosiągalny. Jednak idę pod prąd i nie będę z góry negatywnie nastawiony do Probierza, bo to inteligentny i charyzmatyczny trener. Na pewno mam lepsze odczucia niż przy wyborze Brzęczka lub Michniewicza. Zobaczymy jak mu pójdzie, ale brak oczekiwań może działać na jego korzyść, tak jak nikt nie spodziewał się wyników po Nawałce przed eliminacjami do Euro.

Doświadczenie i znajomość piłkarzy z kadry u21 to zawsze plus, którego Papszun nie miał. W ogóle jakoś nie widziałem Papszuna jako selekcjonera, do tego był pompowany przez media aż do przesady, tak jak kiedyś Smuda, a wiadomo jak to się skończyło. Jeszcze chciał wziąć Piszczka do sztabu, czyli gościa z prawomocnym wyrokiem więzienia w zawieszeniu za ustawienie meczu xD Świetny piłkarz i wzór na boisku, ale etycznie zdyskwalifikowany do pracy z kadrą.

Także albo wrócę do tego wpisu w przyszłości mówiąc a nie mówiłem, albo go usunę, jak zaczniemy pukać od spodu.

#reprezentacja #pilkanozna #mecz
Pobierz Ravastin - Najlepszy z Polaków byłby Skorża, ale był nieosiągalny. Jednak idę pod prą...
źródło: temp_file159512773140952488
  • 6
@Ravastin: Nawałka też miał być kapiszonem, a w sumie od czasów Benhakera nic lepszego w Polsce nie było.
Ja tam w sumie liczę i wyobrażam sobie jak w szatni wkur****y Probierz rozwala o ścianę szkankę whisky i opieprza nasze piłkarzyki.
Następnie po meczu broni dobrego imienia repry i ostro sprzecza się z dziennikarzykami ( ͡° ͜ʖ ͡°)