Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktoś wytłumaczyć czemu po dodaniu transcendance spada mi ehp mając 78% all res, 82% phys as ele i grając z eyernal damnation i 30k armora spada mi ehp o kilkanaście procent?

Może ktoś ogarnięty znawca luknąć pob: bubr32 postać osmarkanytapczandwa

Dodatkowe pytanie za miliard punktów: jak w pobie liczyć dps z impending dooma na moim przykładzie?

#pathofexile
  • 4
@bubr32: za mało phys taken as ele, zobacz jak wystrzeli w kosmos EHP jak w config tabie dopiszesz 10% of physical damage taken as fire damage, divinować watchers eye na 12, flask effect, musisz gdzieś poszukać minimum 5% więcej phys taken as i zacznie ci EHP rosnąć. Druga rzecz nie masz 100% flask uptime, no i drzewko do zmiany, całą część do constitution bym #!$%@?ł bo bezsensownie tracisz dużo punktów. Zobacz
@Lrrr: ok, doszedłem co i jak. faktycznie dużo daje rollowanie do maxa tych phys as ele plus dodatkowo ludzie grają progenesis flask i mają więcej armora dla transcendance. Dodanie flask uptime nic nie zmienia w pobie bo po 1 hicie flaszki się odpalają i mam 100% tak długo jak coś mnie uderza.

Zobacz na poe ninja jakie drzewka mają na 99% topka nie idzie w ogóle w kierunku sciona


@Lrrr: