Wpis z mikrobloga

Najgorsze w tym sezonie jest to uczucie bezradności i niesprawiedliwości.

My jako widzowie jesteśmy świadkami bullyingu wartościowej kobiety, mieszanej z błotem przez zakompleksionego narcyza.

Narcyza który następnie przez cały dzień jest zapewniany przez wianek swoich fanek, o swojej wyjątkowości, a po całym dniu wraca do łóżka prosto między nogi kolejnej pick me girl.

Nie mam żadnych wątpliwości, że sytuacja Łucji została wyeskalowana tylko z powodu Rocha. Zarówno przez niego jak i jego wielbicielki. Przez Rocha bo ucierpiało jego kruche ego, a przez resztę z powodu zazdrości. Kudłaty się nie liczy, bo on nadaje codziennie na kogoś innego.

Cudowne jest to, że pierwszy raz i Wykop i Facebooki i Instagramy podzielają w większości to samo uczucie obrzydzenia. Natomiast bardzo ciężko się to ogląda i produkcja powinna przyspieszyć akcję do momentu "KARMA WRACA", bo nie wiem jak długo jeszcze wytrzymamy to jako widzowie.

#hotelparadise
  • 4
Wykop i Facebooki i Instagramy


@MissDisaster: To ze chyba po raz pierwszy Wykop i Facebooki i Instagramy jesteśmy zgodni jest dla mnie mega ciekawe :P I bardzo mnie to cieszy.. ale niestety wg uczestników oni są super i mają samych wspierających ich fanów.. Pytanie tylko skąd ..?